СумБуд
метизная компания

“Колись тут був тракторний парк і ферма, а зараз тиша”: як виглядає покинуте село на Сумщині (ФОТО)

Суспільство | 17:49, 14.08.2021
 Поділитися

Поділитися в

До уваги читачів фоторепортаж із Радіонівки Ямпільського району – старовинного словянського поселення, історія якого сягає VIII-XIII ст. (якщо вірити книзі «История городов и сёл Украинской ССР», що була надрукована у Києві в 1980 році), пише yampil.info.

Колись тут було підсобне господарство Свеського насосного заводу, тракторний парк та ферма. А зараз тиша – навіть не гавкають собаки, бо ці тварини потребують господарів. А ще посеред села в кущах майоріє Монумент загиблим мешканцям, народна тропа до якого заростає бур’яном, як і все село загалом…

Автор фото – Едуард Баранов, який започаткував пПроект «Без людей». «Ідея проекту та моєї діяльності взагалі полягає в доведенні до суспільного загалу думки, що можливо не треба шукати долі за морями, бо вона може бути поруч…Можливо, це надмірно патетично, але автор робить це саме з любові до цієї землі, бо іншої у нього немає… Також вважаю свою діяльність більш чесною та реалістичною, на відміну від «журналістів – грантоїдів»  на коштовних позашляховиках, мета яких зафільмувати з коптера «жахливу реальність» та найдорожче її продати. Або взагалі взяти з інтернету застарілі демографічні данні, що не відповідають дійсності та зі свого офісу поширити це, як правду, в тому числі з використанням знімків з мого проекту», – наголошує автор.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: