метизная компания

Компанія Miloan розкрила всі карти 0% кредиту в своєму спецпроекті

Суспільство | 14:44, 20.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Мікрофінансова компанія Miloan розповіла про всі нюанси безвідсоткової позики у спецпроекті “Все що ви маєте знати про кредити”. Чи дійсно існують безвідсоткові позики? Чому МФО працюють собі в мінус і що вони отримують натомість? Готові дізнатися правду? Тоді поїхали!

Чому МФО видають кредити під 0%?

Компанія Мілоан запустила спецпроект про кредити, щоб підвищити рівень фінансової грамотності українців. Адже на даний час близько 70% українців не довіряють МФО, не знають що таке мікрокредит, на яких умовах він оформлюється і чи законні взагалі подібні послуги. 

Щоб виправити ситуацію, Мілоан регулярно публікує на сайті спецпроекту матеріали про кредити. Нещодавно в розділі “Усі нюанси отримання позики” з’явилася стаття про безвідсоткові позики, до яких багато українців відносяться з осторогою. Позичальники переконані, що МФО не можуть працювати собі в мінус: кредити під 0% їм не вигідні, а значить точно є якісь “підводні камені”. 

Щоб розвіяти сумніви, в Мілоан вирішили зізнатися, що МФО також отримують користь від безвідсоткових позик. І мова йде не про гроші, а про прихильність клієнта. Для МФО кредит під 0% — це спосіб познайомити позичальника зі своїми послугами, переконати в прозорості і безпеці послуг та надати право вибору — користуватися надалі послугами компанії (якщо в майбутньому виникне така потреба) чи шукати іншого кредитора. У останньому випадку позичальник втратить небагато, адже заплатить за мікропозику всьго 0,01% від суми. 

0% чи все ж 0,01%?

Так, насправді безвідсотковий кредит (https://miloan.ua/s/cto-takoe-bezprocentnyi-kredit-i-kakie-ego-osobennosti) не такий уже й безвідсотковий. Але це не тому, що так захотіли МФО, а через вимоги НБУ. Закон забороняє кредитним організаціям видавати позики взагалі без відсотків, тому було вирішено встановити символічну плату у розмірі 0,01%. 

0% — це загальноприйнята пропозиція, яку компанії можуть надавати у рекламі. Внизу дуже часто дрібним шрифтом пояснюється, що під ставкою 0% мається на увазі відсоткова ставка 0,01%. 

Приклад розрахунку безвідсоткової позики

Розрахувати вартість кредиту можна дуже швидко за допомогою онлайн-калькулятору. Така функція є на сайтах практично всіх мікрофінансових компаній. 

Якщо вам хочеться визначити вартість кредиту самостійно, то ось приклад:

  • сума — 5000 гривень;
  • термін — 10 днів;
  • відсотки за весь термін — 5 грн;
  • всього до сплати — 5005 грн.

Виходить, що щодня позичальнику в якості відсотків буде нараховуватися по 50 копійок.

Чи доступні кредити під 0% постійним клієнтам?

У більшості випадків безвідсоткові позики призначені тільки для нових клієнтів МФО, але бувають виключення. Кредит під 0% можна виграти в акції чи розіграші, які часто влаштовують МФО. До того ж, постійним клієнтам компанії часто надсилають промокоди, підвищують кредитні ліміти, дарують подарунки і т.д.

Стандартна ставка в МФО становить близько 1,5-2% в день. Про вартість кредиту завжди говориться в кредитному договорі, тому його обов’язково потрібно читати.

Як бачите, кредити під 0% дійсно існують. Це дуже корисна послуга, тому що вона дозволяє заощадити кошти і вибрати для себе компанію з найвигіднішими умовами кредитування. 

 

 

 

 

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: