ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

«Котельня північного промвузла» заборгувала мільйони перед АТ «Сумигаз»

Суспільство | 09:56, 22.02.2021
 Поділитися

Поділитися в

Теплопостачальна компанія порушує строки погашення 17 млн грн боргів перед «Сумигаз». Заборгованість котельні за розподіл газу було реструктуровано на початку опалювального сезону в жовтні 2020 року, щоби сумчани отримали тепло і не стали заручниками котельні – недобросовісного боржника.

Попри укладену між компаніями угоду, кошти від платежів сумчан за тепло «Котельня північного промвузла» спрямовує лише за поточну доставку газу, не сплачуючи при цьому заборгованість за попередні періоди.

Люди не повинні залишитись без тепла через фінансову недбалість теплопостачальних підприємств, а опалювальний сезон в усій області має проходити без збоїв, – переконані в АТ «Сумигаз». Тому компанія звертається до керівництва котельні АТ «Сумське НВО» з вимогою вжити всі можливі заходи для виконання умов договору реструктуризації заборгованості за послугу розподілу природного газу.

Нагадаємо, що восени АТ «Сумигаз» погодилось на реструктуризацію боргу, оскільки без такої угоди Котельня північного промвузла не мала права на розподіл газу. На сьогодні газовики безперебійно забезпечують розподіл газу до теплопостачальної компанії.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: