метизная компания

Котики, пінгвіни, свині: як проходить фестиваль снігових фігур у Шостці?

Суспільство | 21:18, 7.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 7 лютого, у Шостці проходить традиційний міський конкурс снігових фігур. Його проводять вже протягом 10 років.

У конкурсі снігових фігур беруть участь команди установ, організацій, підприємств, навчальних закладів міста. Вони представили на суд журі 16 робіт.

Команда дитячо-юнацького клубу фізичної підготовки «Патріот» підійшла креативно і зліпила ляльку Лолу (LOL Surprise,). Для дорослих — це порожній звук, а у дітей Лола дуже популярна. Лялька з’явилася в продажу в 2016 році і здобула популярність по всьому світу.

У Шостці її виліпили зі снігу, на що знадобилося більше 4 годин. «З огляду на погоду, довелося нелегко, але ми впоралися», — каже тренер «Патріота» Олександр Куниця.

Кілька команд були в тренді — вони виліпили символ цього року. Явним претендентом на перемогу є відділ культури. Команда, куди входили працівники краєзнавчого музею, ЦКіД, школи мистецтв, Арт-центру, зліпила типажного дикого кабана, що стоїть біля пенька, біля якого розсипані жолуді.

Неподалік розташувалася сніжна фігура симпатичної свинки, поруч — знаки у вигляді долара. Напевно, автори розраховують, що 2019 рік — рік Жовтого земляного Кабана (Свині) — видасться для Шостки грошовим.

Підсумки міського конкурсу снігових фігур будуть оголошені на святі Масляної на початку березня.

Шостка.INFO

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???????? ???»?? ???µ???????»?????? ???µ?»?????µ??, ?»?????? ?????????? ?? ???° ???»?????µ

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ???° ???»?????µ

???° ???°???????? ???·???±???°?¶?µ?????? ?????¶?µ?? ???°????????????????: ?????µ?? ?? ???° ???»?????µ

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: