метизная компания

КП “Шляхрембуд” приведе у належний стан дорожнє покриття на Нижньосироватській?

Суспільство | 08:36, 20.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

Отримала відповідь міської влади онлайн-петиція «Ремонт ділянки дороги біля Центральної районної лікарні по вул. Н.Сироватська».

«Прошу відремонтувати ділянку дороги, а саме 600 метрів дорожного покриття, по вул. Нижньосироватська — від Центральної районної лікарні і до вул. Римського-Корсакова. Ями на дорогах вже доставили неприємності багатьом водіям. По цій дорозі їздять машини швидкої допомоги, перевозять хворих», — писав автор петиції Краснянський Вадим Петрович.

Відповідь на електронну петицію:

«За результатами розгляду Вашої електронної петиції «Ремонт ділянки дороги біля Центральної районної лікарні по вул. Нижньосироватська», розміщеної на веб-порталі «Єдина система місцевих петицій» (https://e-dem.in.ua/sumy/Petition/View/2192), повідомляємо наступне.

З електронної петиції вбачається, що мешканці пропонують відремонтувати ділянку дорожнього покриття по вул. Нижньосироватська (від Центральної районної лікарні до вул. Римського-Корсакова).

Повідомляємо, що з метою підтримання дорожньої мережі в належному експлуатаційному стані за рахунок коштів місцевого бюджету на підставі укладеного договору КП «Шляхрембуд» у 2019 році виконано роботи по поточному ремонту вулично-дорожньої мережі на 19 вулицях об’ємом 130,8 тис. м2, в тому числі по вул. Нижньосироватська.

Додатково повідомляємо, що після виконання першочергових заходів по приведенню до належного експлуатаційного стану магістральних доріг м. Суми, якими курсує пасажирський транспорт, за умови достатнього фінансування вказаних заходів з міського бюджету, з переможцем аукціону по наданню Послуги по поточному ремонту вулично-дорожньої мережі та штучних споруд у 2020 році буде опрацьовано можливість приведення до належного технічного стану ділянки дорожнього покриття по вул. Нижньосироватська (від Центральної районної лікарні до вул. Римського-Корсакова)».

Відповідь підписана мером Сум Олександром Лисенком.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: