ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Купівля та продаж речей в інтернеті: як перетворити хобі в бізнес?

Суспільство | 09:52, 20.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

Як заробити на старих речах? Чи реально це? Насправді, так, бізнес на старих речах сьогодні набрав більшу популярність. Особливо в умовах кризи і досить обмежених ресурсів це може стати додатковим джерелом доходу, а ще — варіантом оновлення гардеробу і домашнього побуту. Якщо раніше в цьому напрямку працювали тільки секонд-хенди і барахолки, то сьогодні варіантів більш ніж достатньо. За даними сервісу з продажу та купівлі речей Shafa.ua ми вирішили зібрати для вас варіанти заробітку на старих речах, які вже не знадобляться. Ось кращі з них.

У чому переваги?

Одним з головних плюсів заробітку на старих речах є абсолютна відсутність перших вкладень. Або вони можуть бути зовсім мінімальними: хіба що на просування оголошень і рекламу в соцмережах. Ще одна перевага — реальний попит покупців, які теж хочуть заощадити під час кризи і нестачі фінансів. Тому, дійсно, бізнес на хобі з продажу старих речей має місце існувати, і вельми виправдано. Ось ще кілька головних плюсів цього напрямку:

● мінімальні вкладення або взагалі без них, як ми вже сказали вище;

● зовсім невеликі поточні витрати або, знову ж таки, зовсім без них;

● затребуваний рівень бізнесу, особливо під час економічної кризи;

● необмежений ресурс всього, що тільки можна реалізувати;

● просте управління бізнесом, без великої кількості документів або зовсім без них — досить лише розмістити оголошення про продаж речей на ресурсах на кшталт Shafa.ua або подібних;

● актуальна на сьогоднішній день ідея розумного споживання.

Чи є недоліки?

Про мінуси подібного спрямування теж необхідно сказати. Адже немає бізнесу зовсім без недоліків. Якби він існував, багато хто міг би, в прямому сенсі цього слова, озолотитися. І ось головні недоліки:

● чистий прибуток від продажу старих речей, як правило, невеликий, і ви повинні бути готові до цього;

● досить обмежене коло покупців, так як багато сьогодні вважають за краще купувати нові речі, нехай навіть і азіатського виробництва, але дешевше, ніж брендові оригінальні речі б/у;

● існує конкуренція з боку таких же продавців, як і ви самі;

● необхідно вкладення часу і старань у якісні фото і грамотне складання оголошення про продаж.

Як реалізувати бізнес на продаж старих речей?

Є кілька основних кроків по реалізації подібного спрямування бізнесу.

1. Реєстрація ФОП — фізичної особи-підприємця. В принципі, це не завжди обов’язково, багато сьогодні працюють, реалізуючи свій товар просто на сайтах з розміщення оголошень або навіть в соціальних мережах. Але якщо ви хочете вести свій бізнес абсолютно прозоро з точки зору платника податків, тоді бажано зареєструвати ФОП за місцем проживання в місцевому податковому органі.

2. Орендувати або використовувати наявне у вашому володінні приміщення під магазин або склад. Альтернатива цьому — розміщення оголошень про продаж старих речей на інтернет-сайтах, таких як Shafa.ua або подібних. Якщо у вас в наявності є зовсім старі антикварні речі або предмети мистецтва, оголошення про їх продаж можна розмістити на спеціальних сайтах з продажу антикваріату або колекціонування.

3. Додатково можна не тільки продавати речі, але також і скуповувати їх для подальшого продажу. Саме так чинять покупці-продавці одягу, особливо брендового і дорогого. Можливий варіант скупки і реставрації речей, починаючи від одягу і аксесуарів, і закінчуючи меблями та іншими предметами інтер’єру і мистецтва.

Що можна продавати в інтернеті?

Як ми вже сказали вище, можна продавати і реалізовувати все що завгодно, і в більшості випадків, у вас точно знайдеться покупці. Особливо котирується букіністика, навіть незважаючи на популярність електронних книг і ресурсів з читання книг в інтернеті. Але тут в обов’язковому порядку потрібно орієнтуватися в літературі, а також розбиратися в самих виданнях книг: чим старіше екземпляр, тим більше шансів його продати вигідно.
Добре йде також hand made — створення речей вручну. Це може бути і одяг, і предмети декору, і різні корисні дрібниці для побуту, кухонне начиння, сувеніри і т.д. Вінтаж, різні стилізації, унікальні і оригінальні речі, які існують в єдиному екземплярі — на цьому можна дійсно добре заробити.

Одяг та аксесуари теж вельми популярні у покупців. Починаючи від секонд-хендів і комісійних магазинів, і закінчуючи інтернет-сайтами та маркетплейсами з розміщення оголошень. Дійсно, сьогодні, в умовах економічної кризи всі прагнуть оновити гардероб за мінімальною вартістю. В даному випадку можна розглянути також варіанти обміну речами в інтернеті, щоб зовсім не витрачатися на новий одяг.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: