метизная компания

Квест до Дня закоханих відбувся у Сумах

Події, Суспільство | 08:54, 15.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

14 лютого в Агенції промоції «Суми» відбувся цікавій і незвичайний квест, присвячений Дню закоханих.

ІЗ 15 зареєстрованих учасників у ньому взяли участь 12, тобто 6 пар. Кожна з них була зареєстрована під певним номером.

Першою стали Юлія і Анатолій, другою Женя й Анна, третьою — Євгеній і Олександра, четвертою Віталій і Настя, п’ятою Олексій і Леся, шостою Даша і Микола. Участь у квесті взяли не тільки молоді пари, але й ті, чия історія кохання триває вже багато років.

Завданням для закоханих було вирішити 10 загадок. Першу з них вони отримали безпосередньо з рук організаторів дійства ще до його початку. Вона і стала відправою точкою цікавої мандрівки по закоханому місту, де на кожного чекали приємні несподіванки й наступні загадки. Розгадуючи їх учасники фотографувалися на фоні сумських пам’яток: фонтана «Садко», Сумського краєзнавчого музею, каменю кохання у Воскресенському соборі й так до кінця квесту. При цьому по їх маршруту було багато станцій, а по закінченню захопливої подорожі їх чекали приємні й смачні призи.

Переможця обирали за допомогою соцмереж. Перше місце посіли Євгеній і Олександра, які отримали яскраво гарячі, як полум’я кохання футболки, за друге місце Юлія і Анатолій у якості нагороди отримали чашки, а за третє — коробку цукерок і шампанське отримали закохані Євген і Анна. Крім того, кожний учасник отримав сертифікат і подарунки від магазину Compservice, а головне — яскраві враження про це свято, яке залишиться з ними назавжди.

Деякі з закоханих пар поділилися з нами своїми історіями кохання.

Євген і Анна, 9 років разом:

“Познайомили нас спільні друзі, з того часу ми разом. 

Квест  цікаве заняття, тому нам захотілося перевірити себе, приємно провести час разом, а також, щоб цей день надовго нам запам’ятався. Як таких традицій відмічати День закоханих певним чином у нас немає, тому кожний раз святкуємо його по –різному. Любов – це взаємна підтримка, поступки та довіра і якщо вона сильна, то коханій людині можна пробачити все”.

Євген і Олександра, менше року разом:

“Ми познайомилися на психологічному тренінгу. У Квесті вирішили

взяти участь тому, що захотілося спробувати щось нове і щоб цей День закоханих запам’ятався надовго, а традицією є те, щоб обов’язково відмітити цей день. Любов – це такі відносини, коли ти любиш людину більше, ніж себе”.  

Олексій і Олеся, 15 років разом:

“Познайомилися на роботі, спочатку просто були колегами і друзями, 

а потім між нами пробігла іскра. У Квесті вирішили взяти участь, щоб спробувати щось нове і щоби запам’ятався цей День святого Валентина. Самим пам’ятним для нас стало 14 лютого у році, коли на світ з’явилася наша донечка,  тому пов’язаною з цим днем і самою визначною для нас традицією є відмічати день її народження. Любов – це високе почуття, тому що  коли любиш, то можеш все пробачити коханій людині”.

Даша і Микола, 5 років разом:

Ми познайомилися у гуртку із спортивного орієнтування, проходили

місяці і роки, ми спілкувались і в один прекрасний день я запропонував Даші зустрічатися. У Квесті вирішили взяти участь, тому що захотілося відчути щось нове. Певних традицій відмічати День закоханих у нас немає, але цей день ми обов’язково проводимо разом. Кожне 14 лютого запам’яталося чимось своїм, оскільки нам добре кожну мить знаходитися поряд.  Любов – це довіра і підтримка, коханій людині можна все пробачити, але забути неможливо”.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: