Лебединські поліцейські розкрили крадіжку металевих виробів
Поділитися в
Копіювати посилання

Кілька днів знадобилося правоохоронцям, щоб встановити особу зловмисниці, розшукати її та повернути викрадені речі власниці.
По допомогу до працівників відділення поліції № 3 (м. Лебедин) звернулася 45-річна мешканка села Штепівка. Вона розповіла, що невідомі зірвали навісний замок до її нежилого домогосподарства та викрали звідти металеві речі.
За попередніми підрахунками, загальний збиток викраденого сягає близько тисячі гривень.
На місце події негайно виїхала слідчо-оперативна група поліції.
У ході оперативно-розшукових заходів поліцейські встановили особу зловмисниці, причетну до даного злочину. Нею виявилася 48-річна місцева жінка.
Працівники поліції вилучили всі викрадені речі та повернули їх власниці.
Стосовно зловмисниці у поліції відкрито кримінальне провадження за ознаками ч. 3 ст. 185 «Крадіжка» Кримінального кодексу України.
Відділ комунікації поліції Сумської області
Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!