метизная компания

Лише з початку року більше 800 сумчан отримали травми через ожеледицю

Суспільство | 12:32, 12.01.2022
 Поділитися

Поділитися в

У зв’язку з погіршенням погодних умов значно збільшилася кількість травмувань. Лише з початку року з травмами через ожеледицю до травмпункту КНП «Центральна міська клінічна лікарня» СМР звернулися більше 800 сумчан.

“Третина пацієнтів звертається з переломами, і зазвичай це зимова травма: переломи променевої кістки, кісточок гомілки. Нажаль, бувають випадки коли люди звертаються не одразу. Це досить погано для пацієнта, адже коли травма свіжа, результати допомоги набагато кращі. Через пізнє звернення може розвиватися зливкова хвороба, і лікування, вправлення перелому або звиху ускладнюється, у таких випадках потрібне оперативне втручання”, – зазначає Володимир Сухоставець, завідуючий амбулаторним ортопедично- травматологічним відділенням КНП “Центральна міська клінічна лікарня” СМР.

Для зменшення травматизму під час пересування в ожеледицю лікарі-травматологи рекомендують дотримуватися наступних правил:
– носіть зручне взуття на низькій та не слизькій підошві;
– ходіть не поспішаючи;
– ступайте на всю підошву взуття, ноги розслабте в колінах, на кризі робіть рухи подібно ковзанню;
– не тримайте руки в кишенях;
– тримайтеся ближче до середини тротуару (подалі від будинків) з метою попередження травмування від падіння снігу, бурульок тощо.
– якщо відчуваєте, що падаєте, постарается присісти, щоб зменшити висоту падіння, а торкнувшись землі, намагайтеся перекотитись, це зменьшить навантаження.

Якщо Ви все-таки травмувалися, негайно зверніться до лікаря!

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: