СумБуд
SMR
метизная компания

Марина Порошенко закликала місцеву владу не зволікати і виділяти гроші на вакцину для населення

Суспільство | 12:40, 28.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Марина Порошенко звернулася до представників органів місцевого самоврядування із закликом  вжити заходів для забезпечення вакцинації у своїх адміністративних одиницях, оскільки сподіватися на центральну владу не доводиться. Про це вона заявила підчас брифінгу в офісі «Європейської солідарності». 

Як приклад вона навела Київ, де політична сила 5-го Президента домоглася виділення з бюджету столиці  додатково 140 млн грн для закупівлі вакцини від коронавірусу.

«Нашою командою «Європейської Солідарності» було внесено пропозицію щодо додаткового фінансування з київського бюджету лікарів і медичного персоналу, які лікують хворих на коронавірус. І завдяки таким ініціативам було знайдено додатково 1,6 мільярда гривень до бюджету 2021 року. Завдяки цьому вже з січня київські лікарі будуть отримувати додатково по 5 тисяч гривень до своєї заробітної плати, медичні сестри – 4 тисячі гривень, і молодший медичний персонал – 2 тисячі гривень», – повідомила Марина Порошенко.

Марина Порошенко закликала місцеві влади, керівництва регіонів і інших обласних центрів не чекати від центральної влади, коли вони централізовано почнуть дійсно професійну якісну, послідовну боротьбу з епідемією коронавірусу в Україні, а допомагати своєму населенню на місцевому рівні, тому що найцінніше, що ми маємо в Україні — це наші громадяни і ми маємо захищати їх здоров’я та життя.

«Я закликаю й інші місцеві ради, керівництво регіонів та обласних центрів також не чекати від центральної влади, коли вони почнуть дійсно професійну якісну, послідовну боротьбу з епідемією коронавірусу в Україні. А допомагати своєму населенню на місцевому рівні, тому що найцінніше, що ми маємо в Україні – це наші громадяни, і ми маємо захищати їх, берегти їхнє здоров’я і життя», – заявила  Марина Порошенко.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: