метизная компания

Міграційна служба в Сумській області змінила графік роботи на період карантину

Суспільство | 19:12, 20.03.2020
 Поділитися

Поділитися в

З урахуванням загрози поширення на території України короновірусу COVID – 19 Управлінням ДМС України в Сумській області вживаються всі необхідні та можливі заходи, спрямовані на попередження захворювання в регіоні.

З моменту введення в країні карантину (з 16 березня 2020 року) працівників, як структурних так і територіальних підрозділів Управління, забезпечено засобами особистого захисту (захисні маски, дезинфікуючі засоби для обробки рук).

З 20 березня 2020 року територіальні підрозділи Управління, працівники яких перебувають з отримувачами послуг у постійному безпосередньому контакті, переведено на обмежений режим роботи: підрозділи у Сумах (Сумський міський та Сумський районний відділи) відсьогодні працюють три дні на тиждень, відділи та сектори Управління в районних центрах – двічі на тиждень (детальніше про графіки роботи підрозділів міграційної служби на офіційній сторінці Управління у facebook).

В апараті Управління на робочих місцях залишається у переважній більшості лише керівний склад. Більшість спеціалістів структурних підрозділів переведено на віддалений режим роботи (робота вдома).

«Ми дбаємо про здоров’я не лише наших працівників, а й усіх громадян, які обслуговуються нами. З метою максимального зменшення кількість осіб, які одночасно перебувають в приміщеннях підрозділів, уникнення ризику захворюваності на COVID – 19, як співробітників так і відвідувачів, зменшуємо кількість днів та годин прийому, забезпечуємо щоденне функціонування ряду дистанційних способів надання консультацій та переконливо просимо громадян відвідувати підрозділи виключно у випадку крайньої необхідності. Переконані, що наша щоденна робота є важливою в цей непростий час і щиро дякуємо кожному за вашу свідомість та небайдужість», – підкреслив начальник міграційної служби Сумської області Дмитро Костєнніков.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: