метизная компания

Мінінтеграції: пенсіонери, які знайшли прихисток за кордоном, зможуть отримувати пенсію шляхом міжнародного переказу

Суспільство | 09:10, 20.04.2023
 Поділитися

Поділитися в

Уряд передбачив можливість виплати пенсій українцям, які тимчасово проживають за кордоном, міжнародними переказами через Укрпошту

Постанова була розроблена Мінсоцполітики за результатами нарад з обговорення проблемних питань українських громадян, які знайшли тимчасовий прихисток у Польщі. Вони проходять під головуванням Віце-прем’єр-міністра України – Міністра з питань реінтеграції тимчасово окупованих територій  Ірини ВЕРЕЩУК.

Йдеться про відновлення виплат для українських громадян за кордоном, які в Україні отримували пенсію у готівковій формі.

Відтепер виплати можна буде отримувати у відділенні пошти за кордоном (за наявності технічної можливості в АТ «Укрпошта» здійснювати переказ коштів у країну перебування).

Вказана категорія пенсіонерів за кордоном зможе відновити отримання пенсії шляхом надсилання заяви поштою в порядку, визначеному Пенсійним фондом України.

За матеріалами: https://www.kmu.gov.ua/news/minreintehratsii-pensionery-iaki-znaishly-prykhystok-za-kordonom-zmozhut-otrymuvaty-pensiiu-shliakhom-mizhnarodnoho-perekazu

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: