СумБуд
Реклама
метизная компания

“Міс СНАУ 2020”: стартував етап голосування за переможницю

Освіта, Суспільство | 17:19, 3.06.2020
 Поділитися

Поділитися в

Учора стартував останній етап конкурсу  “Міс СНАУ 2020”. 8 учасниць з різних факультетів університету змагаються в онлайн-режимі за титул переможниці.

Дівчата демонстрували свою красу й таланти у трьох соцмережах. Так, у соцмережі Instagram стартував конкурс “Міс Інтернет-улюблениця”, де дівчата знайомилися з глядачами конкурсу. Другий етап конкурсу розпочався у Facebook   учасниці презентували свій “суперобраз” – наряд з підручних матеріалів на тематику своєї спеціальності.

На изображении может находиться: 1 человек, стоит, обувь, цветок, трава, растение и на улице

“Найцікавішим було створити плаття, яке б відображало твій факультет. Для мене завжди дуже цікаво робити щось своїми руками. На цьому етапі ми змогли проявити свою фантазію і креатив”, – поділилася Юлія Юшкова, учасниця конкурсу, студентка факультету ветеринарної медицини.

Вчора у телеграм-каналі ВУЗу пройшов третій етап конкурсу “Міс талант”. Учасниці представили відеоролики про свої хоббі, стиль життя, творчі успіхи.

На изображении может находиться: 1 человек, стоит, цветок и на улице

“Підготовки до конкурсу і репетиції у нас як таких не було в зв’язку з карантином. Взагалі вперше беру участь в конкурсі краси, та ще й в такому форматі.
У нас було фотографування в нарядах з підручних матеріалів на тематику свого факультету та фотозйомка на тематику “Супергерл”, крім цього у нас був конкурс талантів. Кожна з дівчат повинна була зняти свій номер на відео і це, напевно, було найцікавішим етапом. Зйомки, репетиції, монтаж відео все це було для мене новинкою. Я відкрила в собі нові таланти отримала море емоцій”, – говорить учасниця конкурсу Анастасія Панікаренко, студентка будівельного факультету.

Обрати свою фаворитку можна шляхом голосування.

На изображении может находиться: 1 человек, стоит, цветок, растение, дерево и на улице

“З самого дитинства я не люблю сидіти на місці, обожнюю активне життя і пробувати свої сили у всіх сферах. Завжди було цікаво проявити себе в подібних конкурсах. На жаль чи на щастя, я ніяк не могла наважитися. Поступивши до СНАУ мене запропонували спробувати взяти участь і представити свій факультет на “Міс СНАУ 2020″, я із задоволенням погодилася. Участь в конкурсі – дуже хороший досвід, перевірка себе, своїх сил. Незалежно від того, переможеш ти чи ні, у тебе буде можливість показати свої сильні сторони і зрозуміти, над чим ще потрібно працювати далі. Це круто!”, – говорить учасниця Поліна Журенко, студентка факультет агротехнологій та природокористування.

Ім’я “Міс СНАУ” стане відомим 10 червня. Переможниця представить університет на конкурсі “СтудМіс Сумщини 2020”. Також  володарка титулу “Міс СНАУ” стане обличчям рекламної компанії університету. Усі учасниці конкурсу отримають подарунки від спонсорів конкурсу та призи за перемогу у номінаціях.

На изображении может находиться: 1 человек, стоит, цветок, растение и на улице

“Обожнюю конкурси, де можна проявити і показати себе,тому  я з великим задоволенням беру участь в конкурсі та представляю свій факультет. У моєму житті були й інші конкурси краси, і я завжди брала в них участь, отримувала величезне задоволення, займала перші місця. У цьому конкурсі теж дуже старалася і розраховую на хороший результат. Вірю, що переможе найкраща”, – говорить учасниця Ніна Дудченко, студентка факультету харчових технологій.

Під час голосування, окрім глядацьких голосів, враховуватимуться відповідальність учасниць до участі у конкурсі та середній бал.

УЧАСНИЦІ КОНКУРСУ

  1.  Ніна Дудченко, студентка факультету харчових технологій
  2. Юлія Настенко,  студентка факультету економіки і менеджменту
  3. Олександра Узька, студентка біолого-технологічного факультету
  4. Поліна Журенко, студентка факультету агротехнологій та природокористування
  5. Анна Фесенко, студентка інженерно-технологічного факультет
  6. Юлія Безугла, студентка юридичного факультету
  7.  Юлія Юшкова, студентка ветеринарного факультету
  8. Анастасія Панікаренко, студентка будівельного факультету

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: