метизная компания

Міський голова Шостки пропонує штрафувати за “появу на вулиці без поважних причин”

 Поділитися

Поділитися в

Міський голова міста Шостки Микола Нога записав відео звернення до містян, де крім іншого, заявив, що шосткинців будуть штрафуватися за появу на вулиці без поважних причин, – інформує Суспільне.

“Людей у місті стало значно менше, але окремі випадки є і ми будемо з ними боротися. Будемо штрафувати через адмінкомісію. Якщо ти ходиш по вулиці, то ми теж організовуємо комісію, прийшли, склали адмінпротокол, іди на адмінкомісію – отримаєш штраф. Якщо це без поважних причин. На вулиці без поважних причин ходити нічого”, – заявив Микола Нога.

Сумський адвокат Юрій Кондратенко, що переглянув заяву Миколи Ноги, сказав, що без оголошення Надзвичайного стану в країні – не можна обмежувати свободу пересування.

“Перше, щоб особу притягати до відповідальності, на то повинна бути визначена конкретна правова норма. З цього репортажу, що я бачив, Нога не зазначив на якій правовій підставі буде притягати до адмінвідповідальності у вигляді штрафу на адмінкомісії. Тим більше цікаво, невже на адмінкомісію не діє коронавірус? І не можна обмежити в праві пересування вільного. Тому що він зазначає, що пересування, якщо в разі буде визначено без поважних причин. Як можна визначити поважну причину? Я вважаю, що абсолютно не обґрунтована заява”, – каже адвокат Юрій Кондратенко.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: