метизная компания

Монетизація субсидій: які новації чекають на сумчан?

 Поділитися

Поділитися в

Разом з нововведеннями щодо надання субсидій громадянам у грошовій формі, змінився й алгоритм виплат. Про це розповіли сьогодні під час брифінгу щодо монетизації субсидій. Відтепер на кожного платника комунальних послуг, який отримує субсидію, буде відкрито рахунок у “Ощадбанку”, з якого буде виконуватись розрахунок за комунальні послуги . Про здійснення розрахунку субсидіант дізнається за допомогою смс-повідомлення від банку.

Якщо на рахунку залишаються кошти, споживач може використовувати їх на свій розсуд.
Роботу за новими заявами-деклараціями Департамент соціального захисту населення розпочав з 2 січня. Станом на сьогодні таких опрацьованих заяв 825.
При заповненні заяви на надання субсидії, варто звертати увагу і на її заповнення. За словами Ірини Лагіренко, заступника директора департаменту та начальника управління надання державної соціальної допомоги, споживачам варто звернути увагу на умови, за не дотримання яких при подачі документів, у наданні субсидії буде відмовлено. Адже такі заяви не розглядаються. Так, це не вказання персональних даних зареєстрованих у помешканні та членів сім’ї. Заяви тих, хто забув або не вказав номер свого мобільного телефону, також не розглядатимуть. А якщо громадянин при заповненні заяви не надав згоду на обробку персональних даних, на субсидію може, навіть, не чекати.

Під час брифінгу Тетяна Масік закликала директорів підприємств – постачальників комунальних послуг обов’язково прийняти міри щодо зрозумілого оформлення квитанцій для громадян, яким надається субсидія.
“Споживачі повинні розуміти, яку суму необхідно сплатити за комунальні послуги. Я закликаю оформлювати квитанції так, щоб у графі “До сплати” було враховано суму сплати обов’язкової частки. Так буде одразу зрозуміло, скільки необхідно сплатити” – говорить директор Департаменту соціального захисту населення у місті Суми.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: