метизная компания

Монополіста “Сумигаз” оштрафували на 68 тисяч

Суспільство | 16:15, 1.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

За результатами розгляду заяви ФОП Лук’яненка С. М. (м. Лебедин Сумської області) щодо не відновлення на його письмове звернення газопостачання належного споживачу об’єкта територіальним відділенням була розглянута справа за ознаками зловживання монопольним становищем ПАТ «Сумигаз» на ринку розподілу природного газу, повідомляє – Антимонопольний комітет України.

Розслідуванням у справі було встановлено:

ФОП Лук’яненком С.М. здійснюється господарська діяльність із надання в оренду нежитлових приміщень обладнаних автономним газовим опаленням.

ПАТ «Сумигаз» в опалювальний період (березень 2018 року) при виході з ладу засобу обліку газу з незалежних від споживача причин проігнорувало заявку приватного підприємця на встановлення іншого наявного (резервного) лічильника, що пройшов повірку у грудні 2017 року.

Внаслідок ігнорування ПАТ «Сумигаз» свого обов’язку усунути виявлене порушення споживання через встановлення іншого придатного до використання лічильника, а не через припинення газопостачання, підприємець не зміг забезпечити належні умови для своїх орендарів, що призвело до розірвання ними договорів оренди нежитлових приміщень із втратою підприємцем не отриманого прибутку та зниженням його конкурентоздатності на ринку.

Такі протиправні дії ПАТ «Сумигаз» перешкоджають здійсненню підприємницької діяльності для малого бізнесу.

У зв’язку з зазначеним, враховуючи правову позицію ПАТ «Сумигаз» щодо не визнання вчинення порушення, а також рецидив в діях ПАТ «Сумигаз» щодо ігнорування законних інтересів своїх споживачів, адміністративна колегія територіального відділення застосувала максимально можливий для своїх повноважень розмір штрафу – 68 тисяч гривень.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: