метизная компания

Муза, яка завжди поряд: погляд відомого сумського скульптора Олега Прокопчука на самобутність (ФОТО)

 Поділитися

Поділитися в

Таємниче підземелля, мало освітлена кімната з чудернацькими роботами, бурхливі обговорення та вигуки присутніх – таке враження складається, коли потрапляєш на  виставку скульптури віднедавна заслуженого художника України, члена національної спілки художників України  – Олега Прокопчука. Сьогодні, 26 липня, відомий скульптор вирішив презентувати громадськості свої незвичайні роботи

«На творчість мене надихає, як правило, саме життя: те що хвилює художника, те, що його оточує, його друзі, колеги, ті емоції, що закладені в людині від самого народження. Мені подобаються портрети і я б хотів закарбувати у мистецтві моїх знайомих, колег, тих, хто творить сучасну історію», – розповідає Олег Григорович.

Кожен з присутніх міг знайти у роботах майстра щось своє : неповторність, глибину, неочевидність, щось особисте, приховане, «з`єднатися» з витвором .

«Дякую всім хто прийшов сьогодні на виставку, наскільки я знаю у місті не так багато шанувальників мистецтва. Виставка цікава для мене, бо носить ретроспективний характер, вона дає поштовх глибини думки, філософського підтексту нашого відчуття світогляду. Тут представлені концептуально різні періоди моєї творчості, що є своєрідною «родзинкою», –  пояснює скульптор.

Цікаво, що на виставці була присутня одна з муз Олега Григоровича   –  його давня знайома Ганна Петрівна.

«Я глибоко ціную й поважаю Ганну Петрівну, вона як ніхто заслуговує на творчий портрет. Мені подобається мій результат, бо портрет «живий», а це найвища нагорода» – зазначає Олег Прокопчук.

Своїми враженнями поділилася й сама натхненниця.

«Продивившись сьогоднішні роботи, можу сказати, що деякі з них мені вже знайомі. Мені подобається погляд художника на дійсність, коли я бачу його акварелі вони надихають й змушують поринути у глибинну прадавню атмосферу», – розповідає Ганна Петрівна.

Олег Прокопчук – один із найактивніших представників української громади в Сумах, організатор художніх заходів, один з небагатьох відомих скульпторів міста. Важливо, що у погруддях, створених митцем ми можемо спостерігати обличчя відомих діячів Сумщини, які назавжди увіковічнились у роботах автора.

«Потрапив на виставку випадково, але це виявилося дуже цікаво. Особливо мені сподобалися реалістичні скульптури, але чесно кажучи поки що не все для мене зрозуміло. У майбутньому планую відвідувати схожі заходи та долучатися до прекрасного», – поділився враженнями Сергій.

Мистецтво – це натхнення, що дає нам поштовх до пошуку нових граней себе. Шукайте натхнення і знайдете себе, а мистецтво допоможе Вам у цьому сновиганні.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: