ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

На майно оздоровчого дитячого центру «Чайка» накладено арешт

Суспільство | 13:14, 24.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Ювенальні прокурори Окружної прокуратури міста Суми звернулися до Господарського суду Сумської області з позовом про визнання недійсним іпотечного договору та скасування рішення про державну реєстрацію права власності на майно дитячого центру «Чайка».

Прокуратурою встановлено, що у квітні 2013 році власник оздоровчого центру – колишнє керівництво Сумського машинобудівного об’єднання передало його у вигляді заставного майна банківській установі. Оскільки підприємство позичку не повернуло, банк забрав дитячий оздоровчий табір у рахунок погашення заборгованості.

Однак, відповідно до чинного законодавства, майно дитячого закладу оздоровлення та відпочинку не може бути об’єктом звернення стягнення за борговими зобов’язаннями та не може передаватися у заставу.

Відтак прокуратура звернулась до суду, на даний час відкрито судове провадження, триває розгляд. Водночас триває досудове слідство за фактом зловживання владою, у рамках якого 2 квітня 2021 року накладено арешт на майно оздоровчого дитячого центру «Чайка» шляхом заборони його відчуження.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: