метизная компания

На пішохідних вулицях Сум мають встановити дорожні знаки “Рух заборорено” і “Пішохідна зона”

Суспільство | 14:52, 1.10.2021
 Поділитися

Поділитися в

Отримала відповідь петиція “Заборонити проїзд та паркування автомобілів по вулиці Соборній та Воскресенській”

“За результатами розгляду Вашої електронної петиції “Заборонити проїзд та паркування автомобілів по вулиці Соборній та Воскресенській”, розміщеної на веб-порталі “Єдина система місцевих петицій” (https://petition.e-dem.ua/sumy/Petition/View/2610), повідомляємо наступне.
З електронної петиції вбачається, що мешканці міста бажають заборонити рух автотранспортних засобів по вулицям Соборна, Воскресенська.
З метою забезпечення безпеки дорожнього руху рішенням виконавчого комітету Сумської міської ради від 03.06.2021 №335 затверджено Проєкт організації дорожнього руху 328-б-ОДР “Організація дорожнього руху до паркових та пішохідних зон в м. Суми”. Відповідно до даного проєкту передбачається встановлення дорожніх знаків 3.1 “Рух заборонено” разом з дорожніми знаками 5.33 “Пішохідна зона” на в’їздах до паркових і пішохідних зон міста, в тому числі вул. Соборна та вул. Воскресенська.
Станом на поточну дату вищезазначений документ направлено до переможця аукціону по наданню послуги по поточному ремонту вулично-дорожньої мережі та штучних споруд, з метою здійснення комплексу заходів щодо запровадження організації дорожнього руху в межах передбаченого на дані цілі фінансування”, – йдеться у відповіді.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: