СумБуд
метизная компания

На посаду керівника сумської податкової призначили мільйонера

Суспільство | 07:37, 12.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

На посаду заступника начальника головного управління Державної фіскальної служби в Сумській області, з покладанням обов’язків начальника ГУ ДФС в Сумській області призначений полковник податкової міліції Тютюнник Олександр Михайлович. Раніше він очолював слідче управління фінансових розслідувань ГУ ДФС в Сумській області.

В.о. голови ДФС Сергій Солодченко під час відеоселекторної наради 8 травня повідомив про зміну майже всіх керівників регіональних підрозділів Державної фіскальної служби України. За підсумками рішення атестаційної комісії ДФС, призначено 23 заступника начальників головних управлінь в регіонах.

Цікаво, що призначення відбулося так швидко, що Олександр Тютюнник навіть не встиг подати декларацію про доходи в якості кандидата на посаду. Згідно з його щорічної декларації на посаді начальника слідчого управління, О. Тютюнник – гривневий мільйонер, його активи складають 1390000 грн. Він має чотири рахунки в «Приватбанку». А зареєстрований на 5 квадратних метрах в «Сумському міжрегіональному вищому профучилищі». У 2019 він імовірно або пересувався пішки, або користувався виключно громадським транспортом – автомобіля (ні у власності, ні в користуванні) в його декларації немає. У той час як в 2018-му році і в другій половині 2017 го О. Тютюнник користувався Toyota Camry 2016 випуску, вартістю майже 1 млн грн, яка згідно з його декларацією належала Ткачовій Світлані Анатоліївні – «особі, спільно проживає, але не знаходиться в шлюбі ».

З нерухомого майна, як свою власність О. Тютюнник задекларував лише земельну ділянку площею 15850 кв. м в селі Басівка Роменського району Сумської області. Примітно, що в деклараціях про доходи за 2015-17 роки розмір ділянки вказано в 10 разів менше – 1585 кв. м.

Згідно з останньою щорічною декларацією в.о. начальника ГУ ДФС в Сумській області, він користується квартирою в Сумах площею 86,8 кв м, яка належить Тютюнник Лідії Іванівні. Від неї 25 квітня минулого року чиновник отримав в якості подарунка 800 тис. гон. У той час як його річна заробітна плата в податковій була майже в 3,5 рази менше (229 687 грн). Крім того, чиновник задекларував 440 тис. грн доходу від відчуження нерухомого майна (квартири в Ромнах площею 41 кв.м).

За даними ГУ ДФС в Сумській області, Тютюнник Олександр Михайлович народився в 1977 році в селі Басівка Роменського району Сумської області. У 2002 році закінчив Сумський державний педагогічний університет, в 2010 році – Національну юридичну академію ім. Ярослава Мудрого. У податковій міліції працює з 2003 року. З травня 2018 призначений на посаду начальника слідчого управління фінансових розслідувань ГУ ДФС в Сумській області.

Данкор

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: