метизная компания

На Сумщині мисливці принесли шини до Путивльської РДА

 Поділитися

Поділитися в

Foto

Сьогодні, 3 листопада, біля Путивльської РДА було гаряче. Тут зібралися представники Кролевецького, Путивльського, Конотопського та Буринського районів.

Більше 300 чоловік – в основному мисливці – зайняли площу перед будівлею, з метою потрапити на «круглий стіл», де розглядалися питання зонування для створеного ще в 1995 році комунального закладу Сумської обласної ради «Регіональний ландшафтний парк «Сеймський». У минулому році було призначено дирекцію і створено комунальний заклад, що має фінансуватися з обласного бюджету.

Найбільше обурення серед присутніх, яким все ж вдалося потрапити на засідання, викликало те, що за підписом директора ландшафтного парку Сергія Прокопенкабуло розіслано листи районним організаціям УТМР, зокрема і Кролевецького району, щодо заборони полювання на території «Сеймського». А 4 листопада відкриття полювання. Питання висить у повітрі. Меж для роботи комунального закладу не визначено, а певна діяльність вже заборонена.

Директор КЗ СОР «РЛП «Сеймський» Сергій Прокопенко зауважив, що вони діють у рамках закону і в межах Положення про ландшафтний парк.

Учасники «круглого столу» намагалися дійти конструктиву, але відсутність зрозумілого діалогу з громадами сіл, учасниками громадських організацій заважав дійти консенсусу. Тож, залишившись ні з чим, громадськість наголосила, що “дійдуть” до області, а то й звертатимуться до суду, щоб не допустити порушення їхніх прав та свобод, гарантованих державою.

05453.com.ua

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: