СумБуд
метизная компания

На Сумщині дослідили проблеми працевлаштування молоді області

Суспільство | 18:05, 1.01.2020
 Поділитися

Поділитися в

На Сумщині влаштували дослідження проблем працевлаштування та профорієнтації молоді області, – повідомляє Суспільне.

Опитали 600 респондентів віком від 14 до 35 років із різних куточків області у чотирьох вікових групах, від школярів до молодих спеціалістів.

Працювало ГО “Бюро аналізу політики” на замовлення обласного управління молоді та спорту. Там результати досліджень планують покласти у основу стратегії молодіжної політики області, сказала заступниця керівника обласного управління молоді та спорту Ольга Резниченко:

“Потрібно розвивати практичні навички, давати практичні знання ті, з якими можна прилаштуватися під різні умови праці. Сьогодні на ринку праці попитом користуються одні спеціальності, професії. Зараз усе змінюється, особливо в молодіжному середовищі, з технічним процесом, діджіталізацією, гаджіталізацією набагато швидше ніж раніше. То можна казати, що вже не через п’ять, через рік ситуація зміниться, але підготувати молоду людину, практично, дати нові навички, завдяки яким вона зможе підлаштуватися під нову ситуацію, це для нас задача №1”.

Соціологічне дослідження проводилось з 15 листопада по 15 грудня, похибка складає 4%. За це дослідження “Бюро аналізу політики” отримало від управління молоді і спорту 32 тис грн.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: