СумБуд
SMR
метизная компания

На Сумщині перевірятимуть заклади освіти, медицини і соцзахисту з метою попередження надзвичайних ситуацій

Суспільство | 20:32, 22.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

Про це повідомив голова Сумської облдержадміністрації Василь ХОМА під час позачергового засідання Сумської обласної комісії з питань техногенно-екологічної безпеки та надзвичайних ситуацій

«Як ви знаєте, вчора у Харкові у приватній будівлі, переобладнаній під будинок для людей похилого віку, сталася жахлива пожежа. За попередньою інформацією, у приватному будинку проживали 33 особи похилого віку, 15 осіб загинуло. Сьогодні у Харкові з робочою поїздкою перебуває Президент України Володимир ЗЕЛЕНСЬКИЙ», – зазначив голова облдержадміністрації.

Начальник Головного управління Національної поліції в Сумській області Олександр АНОХІН повідомив, що в області 88 об’єктів, які надають населенню можливість проживання, лікування та інші послуги. Поліції необхідно два тижні, щоб перевірити ці об’єкти.

«Я звертаюсь до голів територіальних громад, райдержадміністрацій, небайдужих громадян: якщо на вашій території є заклади, що працюють незаконно, в тому числі ті, що займаються лікуванням людей з алкогольною та наркологічною залежністю, повідомляйте до поліції, – підкреслив Василь Хома. – Люди не мають страждати через свавілля власників цих закладів».

Начальник Управління Державної служби України з надзвичайних ситуацій у Сумській області Геннадій ВОЛИК зазначив: «Ми провели перевірки щодо дотримання заходів протипожежної безпеки у 259 дошкільних навчальних закладах, 471 загальноосвітньому навчальному закладі, 229 закладах охорони здоров’я, 24 ВНЗ, 61 професійно-технічному закладі, 91 гуртожитку, 94 закладах соціального захисту. Під час перевірок було виявлено 21 тисячу 941 порушення. За результатами перевірки ми подали до адміністративного суду 58 позовних заяв, тому що керівники цих закладів нічого не зробили, щоб виправити кричущі недоліки».

Також Геннадій Волик зазначив, що його підрозділ готовий провести безкоштовне навчання в районах щодо дотримання протипожежної безпеки в закладах, які надають освітні, медичні, соціальні та інші послуги населенню.

За підсумками засідання комісії ТЕБ та НС було ухвалено рішення про проведення спільних перевірок Національної поліції, ДСНС у Сумській області в усіх соціальних закладах області щодо законності їх функціонування, дотримання правил пожежної безпеки, санітарних норм та  правил охорони праці.

А також – проведення перевірок по виявленню приватних будинків для літніх людей, приватних дошкільних навчальних закладів, приватних лікувальних закладів від наркотичної та алкогольної залежності та інших аналогічних об’єктів встановлення законності їх створення та функціонування.

«Харківська трагедія не має повторитися на Сумщині. І ми сьогодні тут зібралися, щоб керівники закладів, органи місцевого самоврядування, жителі області розуміли, що дотримання заходів протипожежної безпеки – це правило, обов’язкове для виконання всім і кожному», – наголосив Василь Хома.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: