метизная компания

На Сумщині підписали меморандум про співпрацю у питаннях захисту учасників АТО/ООС та членів їх сімей

Суспільство | 18:06, 30.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

Міністерство у справах ветеранів України та облдержадміністрація у рамках Меморандуму домовилися про взаємодію та координацію діяльності для взаємодопомоги у реалізації прав та соціальних гарантій, передбачених законодавством України, особам, які брали участь у бойових діях під час проведення АТО (ООС), членам їх сімей, задоволення їх суспільних інтересів

Підписуючи Меморандум під час засідання Координаційної ради з надання допомоги учасникам антитерористичної операції та членам їх сімей у Сумській області, перший заступник Міністра у справах ветеранів Григорій ГАЛАГАН зазначив, звертаючись до захисників України:

«Ми перемагали на фронтах в зоні проведення АТО та ООС, переможемо і працюючи у Міністерстві над вирішенням нагальних проблем наших ветеранів».

Тимчасово виконуючий обов’язки голови облдержадміністрації Олександр МИЛАШ додав, що обласна влада підтримує наших героїв і зі свого боку робить все можливе, щоб пільги та права, передбачені законодавством, реалізовувалися.

Також під час Координаційної ради учасники АТО та ООС ставили першому заступнику Міністра досить гострі запитання, зокрема, про виділення земельних ділянок під будівництво житла, санаторно-курортне лікування, відсутність можливості влаштуватися на роботу тощо. Так сьогодні великою проблемою стало саме працевлаштування бійців на мирній території після повернення із зони бойових дій. На це питання Григорій Галаган відповів так:

«Ми підготували низку поправок та законів, про зменшення пільгового навантаження на підприємців, що дозволить, у свою чергу, заохотити бізнес брати на роботу колишніх учасників бойових дій на Сході України».

Підписавши Меморандум, сторони домовилися невдовзі зустрітися разом із учасниками АТО та ООС і представити перші досягнення такої співпраці.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: