СумБуд
метизная компания

На Сумщині почали готувати експертів для аудиту шкіл

Суспільство | 08:03, 20.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

19 травня 2020 року управління Державної служби якості освіти у Сумській області розпочало дистанційну підготовку першої хвилі експертів з питань проведення інституційного аудиту в школах Сумської області. Це 53 активних, відповідальних, професійних менеджери закладів загальної середньої освіти регіону.

Освітня програма підготовки експертів розроблена у співпраці фахівців управління Державної служби якості освіти у Сумській області та Сумського державного педагогічного університету імені А.С. Макаренка. Навчання забезпечують провідні спеціалісти цих установ та регіональні тренери-експерти, сертифіковані за програмою навчання Державної служби якості освіти України й Університету менеджменту освіти.

Дистанційне навчання експертів триватиме до 10.07.2020 року. За цей час учасники набудуть навичок компетентного проведення інституційного аудиту цілісного бачення стану якості освіти та якості освітньої діяльності закладу освіти, надання рекомендацій та визначення оптимальних шляхів покращення стану якості освіти в кожній конкретній школі.

Навчання експертів організоване на платформі Google Classroom. за п’ятьма модулями Освітньої програми. Теми модулів мають глибоку теоретичну частину та актуальні практичні завдання й кейси. Опануванню навчальним матеріалом сприяють інтерактивні методи навчальної взаємодії, зокрема, онлайн лекції, семінари, робота на інтерактивних віртуальних дошках, у спільних документах та ін.

Дизайн курсу вибудуваний максимально гнучким до запитів та потреб учасників.

За результатами навчання учасники отримають сертифікат, що підтвердить набуття інтегральної компетентності експерта для проведення інституційного аудиту закладів загальної середньої освіти.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: