СумБуд
метизная компания

На Сумщині позбавили повноважень одразу 25 громадських інспекторів з охорони довкілля

Суспільство | 13:50, 18.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 18 червня, у приміщенні Державної екологічної інспекції у Сумській області відбулася нарада з громадськими інспекторами з охорони довкілля Сумської області.

Одним із ключових питань наради було складання щоквартальних та річних звітів про проведену роботу. Зокрема, начальник Державної екологічної інспекції у Сумській області Вячеслав БОГОМОЛОВ повідомив, що особисто проаналізував звіти за 2020 рік та І квартал 2021 року. За результатами цього аналізу було прийнято рішення позбавити повноважень одразу 25 громадських інспекторів (поіменний список можна переглянути за посиланням), оскільки ними взагалі не подавалися звіти про роботу та майже не було взаємодії з Інспекцією.

У зв’язку з цим, головний державний інспектор наголосив, що найближчий термін подачі квартального звіту про роботу громадських інспекторів – 5 липня. А тому слід із повною відповідальністю підійти до якості та своєчасності їх складання. Також він додав, що громадські інспектори мають не лише права, а й обов’язки, які треба виконувати сумлінно і якісно.

Крім цього, окрему увагу було приділено питанням контролю за дотриманням природоохоронного законодавства під час використання і відтворення природно-заповідного фонду, тваринного та рослинного світу, а також питанню недопущення спалювання сухої рослинності та порушень правил пожежної безпеки в лісах Сумщини. Наостанок громадським інспекторам нагадали про долучення до участі в природоохоронних акціях та операціях, а також про проведення ними інформаційно-роз’яснювальної роботи з метою підвищення рівня екологічної свідомості та культури населення, йдеться на сайті Держекоінспекції Сумської області.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: