метизная компания

На Сумщині пройде 14 всеукраїнська акція «Серце до серця»

Суспільство | 21:21, 19.02.2019
 Поділитися

Поділитися в

По всіх регіонах України у період з 1 по 30 квітня 2019 року пройде благодійна акція, на кошти від якої буде придбане кардіологічне медичне обладнання для дитячих лікарень.

За 14 років існування акція «Серце до серця» встигла набути загальнонаціональної підтримки. У визначений термін проведення акції – з 1 по 30 квітня 2019 року – працюватимуть волонтери під час різноманітних заходів, що проходять у закритих приміщеннях або на спеціально відведеній території. Кожен з них матиме бедж-ідентифікатор, захищений печаткою Всеукраїнського благодійного фонду «Серце до серця», індивідуальний номер ідентифікатора буде співпадати з таким як на скриньці для збору коштів.

Ця акція має відбутися в усіх загальноосвітніх, позашкільних, професійно-технічних, вищих навчальних закладах, де встановлені скриньки, визначені відповідальні особи за їх зберігання.

Фінал проведення акції відбудеться 5 травня 2019 року, під час якого в районах, містах, обласних центрах України відбудуться святкові концерти за участю дитячих, молодіжних творчих колективів та професійних артистів.

Нагадаємо, що минулого року Сумська область зібрала у період проведення акції «Почуй світ» більше 350 тисяч гривень. На зібрані у Сумській області кошти було придбано та передано до Обласної дитячої лікарні імпедансний аудіометр, зонди логопедичні для постановки звуків, набір вушних інструментів по Гартману та 8 слухових апаратів.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: