На Сумщині прикордонники та поліцейські пройшли терапію кіньми
Поділитися в
Копіювати посилання

Днями на Сумщині в межах проєкту «Пункт психологічних практик» відбулася зустріч для прикордонників та поліцейських.
Як повідомили в 5 прикордонному загоні, контакт із кіньми є потужною терапією, адже синхронізація дихання та серцебиття з твариною допомагає швидко повернути відчуття спокою. Окрім безпосереднього спілкування, для бійців влаштували фотосесію, а гумор і щирий сміх лише посилили позитивний ефект.
Психологи Держприкордонслужби та Нацполіції супроводжували захід і стежили за станом бійців. За словами психологині 5 прикордонного загону Алли, для військових, які пройшли через важкі випробування війни, такий досвід став дієвим етапом відновлення. Емоційний стан учасників покращився, настрій піднявся, а самі захисники підтвердили, що отримали багато позитивних емоцій.
Якщо ви знайшли помилку, будь ласка, виділіть фрагмент тексту та натисніть Ctrl+Enter.
The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!