метизная компания

На Сумщині реалізують ініціативу «Соціальний хліб»

 Поділитися

Поділитися в

За ініціативи Сумської обласної військової адміністрації та підтримки гуманітарної організації ООН з метою реалізації Міжнародної продовольчої програми (World Food Programme) в Сумській області запроваджується унікальний проєкт щодо забезпечення потреб окремих категорій населення соціальним хлібом.

Вчора посадовці Сумської ОВА зустрічалися із представниками Всесвітньої продовольчої програми ООН, яка у цей непростий час надає гуманітарну допомогу Сумщині. Обговорили співпрацю в рамках нової ініціативи «Соціальний хліб», що буде реалізовуватися в області.

Основне завдання програми − забезпечити хлібом визначені верстви населення, не ускладнюючи економічне становище виробників та мережу реалізації.

Виробники хліба на Сумщині отримують продукти. Покупці оплачують лише виробничі та логістичні затрати на хліб. Ціна однієї хлібини − 6 грн. Купити його зможуть ВПО та ще ряд категорій соціального незахищених верств населення.

«На сьогодні участь у програмі та випікання хліба підтвердила поки одна компанія, ведемо перемовини із виробниками, що працюють в громадах області. За тиждень розкажу про результати і деталі програми, яка на той момент вже запрацює на Сумщині», − повідомив голова ОВА Дмитро Живицький.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: