СумБуд
метизная компания

На Сумщині розширили перелік об’єктів, які можуть потрапити до списку ТОП-100 проєктів України

Суспільство | 21:13, 29.08.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сумська облдержадміністрація врахувала пропозиції  місцевих органів влади, діячів культури і подала до Міністерства культури та інформаційної політики всього 8 об’єктів, що в подальшому можуть стати «туристичними магнітами» та складовими програми розвитку туризму на Сумщині.

Зокрема, до 100 топових проектів України можуть потрапити 4 історичних пам’ятки національного значення та 4 місцевого значення, які будуть фінансуватися  за дорученням Президента Міністерством  культури та інформаційної політики України.

Основними туристичними об’єктами визначили Свято-Воскресенський кафедральний собор (м. Суми), Палацо-парковий ансамбль (с. Кияниця), Миколаївська церква (с. Юнаківка), Ансамбль Гамаліївського монастиря (с. Гамаліївка), Будинок державного банку (м. Суми), Садибний будинок Кондратьєвих-Суханових (с. Низи), Садиба Л.Є. Кеніга (м. Тростянець), Садиба Лінтварьових на Луці (м. Суми).

Загалом, на сьогодні в Сумській області налічується 361 пам’ятка архітектури, з яких  62 – національного значення, 299 – місцевого значення.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: