СумБуд
Реклама
метизная компания

На Сумщині створили онлайн-майданчик – #ЧИТАТИ_МОДНО#

Суспільство | 13:25, 28.11.2020
 Поділитися

Поділитися в

Про нову інформаційно-просвітницьку ініціативу #ЧИТАТИ_МОДНО# розповіла директор обласного Департаменту культури, інформаційної політики та туризму Любов КАРПЕНКО під час презентації книги «Проза» проєкту «Сумщина. Велика спадщина».

«Ми хочемо, щоб більше людей будь-якого віку та смаку мали змогу долучатися до літературного і мистецького життя сумського краю. Адже унікальні за своїм змістом книги проєкту «Сумщина. Велика спадщина» мають бути цікаві і молодому поколінню теж, – наголосила Любов Карпенко. – Тому і вирішено створити онлайн-майданчик у мережі Фейсбук».

За її словами, всі чотири книги проєкту «Образотворче мистецтво», «Поезія», «Краєзнавство», «Проза» будуть оцифровані та представлені у відкритому інтернет-просторі на новоствореному онлайн-майданчику.

Також під хештегом #ЧИТАТИ_МОДНО# будуть розміщуватися цікаві факти про місцевих відомих авторів чи авторів-початківців, літературні новинки, інформація про виставки чи презентації книг, інші літературно-мистецькі події. Кожен бажаючий матиме змогу не лише швидко отримувати інформацію про літературно-мистецьке життя Сумщини, а і ставати його активним учасником, долучатися до обговорення нових книжок, анонсувати презентації книг місцевих авторів, поширювати інформацію про нові книжкові проєкти, що лише готуються до друку.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: