СумБуд
метизная компания

На Сумщині тепловиків примусили повернути споживачам 73 тисячі гривень

Суспільство | 18:06, 30.04.2021
 Поділитися

Поділитися в

Відповідно до річного плану здійснення заходів державного нагляду (контролю) на 2021 рік у березні цього року Головним управлінням Держпродспоживслужби в Сумській області проведено перевірку товариства з обмеженою відповідальністю, що надає послуги з постачання теплової енергії мешканцям м. Конотоп Сумської області з питань дотримання вимог порядку формування, встановлення та застосування державних регульованих цін.

Під час проведення перевірки фахівцями Головного управління було встановлено, що підприємством в порушення ст. 59 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» застосовувались тарифи на послуги з постачання теплової енергії, які не набрали чинності. Відповідно до Закону акти органів та посадових осіб місцевого самоврядування нормативно-правового характеру набирають чинності з дня їх офіційного оприлюднення, якщо органом чи посадовою особою не встановлено пізніший строк введення цих актів у дію.

За результатами проведеного заходу державного нагляду (контролю) Головним управлянням складено акт перевірки, на підставі якого надано припис щодо усунення порушень порядку формування, встановлення та застосування державних регульованих цін/тарифів, яким зобов’язано суб’єкта господарювання повернути споживачам необґрунтовано нараховану плату за комунальні послуги шляхом здійснення перерахунків на суму у розмірі 73 тис. грн. Підприємством припис виконаний.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: