метизная компания

На Сумщині триває формування штурмових бригад «Гвардія наступу»

Суспільство | 10:14, 13.03.2023
 Поділитися

Поділитися в

Під час виїзного брифінгу у Миколаївську громаду т.в.о голови Сумської ОВА Тарас САВЧЕНКО, представники Нацполіції, Нацгвардії та Держприкордонслужби розповіли деталі прийому добровольців у ці штурмові бригади 

Як повідомив Тарас Савченко, станом на сьогодні на території області через ЦНАПи та сайт МВС подано 77% заявок від планового для Сумської області завдання в рамках проєкту «Гвардія наступу». Також достовірно відомо про ще такий же відсоток осіб, які потенційно зацікавилися цим проєктом і поки роздумують над тим, чи подавати заявки.

 «Для нас головне, щоб людина була вмотивована та мала зацікавленість у службі, адже ці штурмові бригади формуються виключно з добровольців, − підкреслив Тарас Савченко. − Але, звісно, у ці штурмові бригади є певний відбір, конкурс. Тому просто подати заявку недостатньо. Потрібно ще відповідати певним параметрам і критеріям».

Під час брифінгу керівники управління кадрового забезпечення Головного управління Національної поліції в Сумській області Тамара ПРОКОПЕНКО та Євген ШОСТАЛЬ розповіли про переваги служби в бригаді «Лють», детально зупинились на етапах проходження конкурсу, вимогах до кандидатів та обмеженнях, пов’язаних зі службою.

«Участь у штурмовій бригаді «Лють» − це проходження служби в Нацполіції, яке передбачає просування по службі, відпустки, соціальний пакет, високу заробітну плату, яка підвищуватиметься в залежності від виконання бойових завдань. Також хочу звернути увагу, що колишні працівники поліції, колишні працівники органів внутрішніх справ, які звільнилися на пенсію, отримуватимуть і пенсійне грошове забезпечення, і грошове забезпечення за посадою», − повідомила Тамара Прокопенко.

Євген Шосталь додав, що ці бригади будуть оснащені та озброєні найновішим сучасним обладнанням. Тож зможуть ефективно виконувати завдання, яке ставитиме перед ними держава.

«На сьогодні це чудова можливість для жителів Сумщини реалізувати себе. Якщо ви відчуваєте, що зможете бути військовими, то обирайте цей шлях − станьте частиною бригади «Сталевий кордон», − наголосив заступник начальника 5 прикордонного загону з персоналу полковник Сергій ЛЮБАШЕВСЬКИЙ.

Заступник командира частини по роботі з особовим складом військової частини 3051 Національної гвардії України майор Олександр ДЕГТЯРЬОВ додав, що проходження навчань, тренувань та бойового злагодження у місцях постійної дислокації, забезпечення всім необхідним – обов’язкова умова. Ніхто не кидатиме новобранців на фронт без спеціальної підготовки та необхідності.

«6 штурмових бригад із 8, що формуються, це бригади Національної Гвардії України − «Спартан», «Червона калина», «Рубіж», «Буревій», «Азов» та «Кара-Даг». Запрошуємо жителів Сумщини, які хочуть боротися за нашу державу, вигнати російську армію з України, записатися до однієї із штурмових бригад «Гвардії наступу», − підкреслив він.

Як можна записатися:

Ви можете заповнити онлайн-анкету самостійно на сайті storm.mvs.gov.ua або ж звернутись до центрів надання адміністративних послуг за наступними адресами:

  • Суми, вул. Британська, 21
  • Білопілля, вул. Старопутивльська, 35
  • Ромни, вул. Соборна, 13
  • Шостка, вул. Садовий бульвар, 14
  • Охтирка, вул. Незалежності, 5
  • Конотоп, пр-т Червоної Калини, 13

Громадянам пропонують гідні умови служби, можливість отримати професію і досвід, стати частиною великого колективу. Мінімальний рівень грошового забезпечення складатиме 25 000 гривень, без урахування додаткових виплат за виконання бойових завдань, пов’язаних з відсіччю збройної агресії.

Для отримання більш детальної інформації ви можете звернутися за телефонами: (0542) 667-046 та (0542) 667-113.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: