метизная компания

На Сумщині відкрили ще один ринок

Суспільство | 08:07, 4.05.2020
 Поділитися

Поділитися в

Сьогодні, 3 травня, після вимушених канікул у місяць, відновив роботу продуктовий ринок у Глухові.

Аби убезпечити і покупців, і продавців, на двох входах були облаштовані міні-пости, де працівники ринку пірометром міряли всім, хто заходить на територію, температуру. Як зазначила чергова, сьогодні не було випадків, щоб прийшлось когось з громадян повернути із-за підвищеної температури, у всіх була у нормі. Тут же встановлені і диспенсери з антисептиком.

Загалом людей на ринку сьогодні було не багато: ще не всі підприємці стали до роботи, та й покупців не дуже густо. Можливо, не всі ще знають, що ринок працює.

Помітно, що торгівля відбувається в умовах карантину. Кожне торгове місце відгородили екраном з плівки, аби зменшити контактування продавців-покупців. Навіть ті ряди, які були раніше відкритими, працівники ринку оснастили бар’єром з плівки, щоб тут також могли працювати люди. Торгові місця віддалили одне від одного на відповідну відстань. Всі продавці у засобах індивідуального захисту, мають антисептики. На рядах прикріплені невеличкі попередження для покупців, щоб не забували тримати відстань у 1,5 метри один від одного. Як і вимагали норми, кожні три годи на ринку дезінфікуються торгові місця.

Сьогодні на глухівському ринку, крім продуктів, можна було купити розсаду, саджанці, насіння. Тому, що ринок відновив роботу, радіють як ті хто продає, так і ті, хто купляє.

– Ми виростили розсаду, її вже край треба продавати. Так, нам відвели для торгівлі місця на пл.Свободи, але ж люди мало про це знали. Всі йдуть на ринок, от сьогодні я продала все. Дуже рада, – ділиться з журналістом продавчиня розсади.

– Ми готові виконувати всі умови, аби тільки працювати. Просиділи місяць вдома, а жити ж за щось треба. Бачте, ще взимку замовили насіння, думали поторгувати в сезон. А тут закрили ринок. Сьогодні людей ще не дуже багато було, але, все ж таки, трохи поторгували. Думаємо, що все наладиться, – говорять дві жіночки.

А Микола Іванович не приховує радощів, що нарешті з’явився доступ до натуральної молочної продукції.

– Місяць ми з дружиною намагались купляти молоко, сир, сметану в магазині. Але, вибачте, хіба воно має якесь відношення до корови? Я сумніваюсь, бо в ньому ні смаку, ні запаху. От нарешті сьогодні з сіл привезли натурпродукт, за ним і прийшов. А заодно куплю на ринку і овочі, щоб не товпитись біля супермаркету, – говорить чоловік.

Для перевірки ситуації на ринок зранку завітала комісія з представників Держпродспоживслужби. Як зазначив директор ринку Андрій Карлов, нарікань на недотримання поставлених вимог не було. Днями адміністрація ринку планує обладнати голосове оповіщення, яке буде періодично нагадувати відвідувачам, як треба дотримуватись правил в умовах карантину.

Неделя

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: