СумБуд
метизная компания

На Сумщині вітали підприємців

Події, Суспільство | 15:43, 8.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

Заступник голови облдержадміністрації Вадим АКПЄРОВ привітав підприємців з професійним святом та вручив нагороди переможцям конкурсу «Кращий підприємець-2018»

«Сьогодні Сумщина, як і вся Україна, вітає з професійним святом людей енергійних, ініціативних, креативних, впевнених в своїх силах і можливостях, адже вільне підприємництво і розвиток приватної ініціативи завжди потребують особливого підходу, нових ідей, готовності ризикувати і приймати відповідальні рішення», – говорив Вадим АКПЄРОВ.

За його словами, обласна влада розуміє всю важливість підприємництва для економічного становища Сумщини. Саме тому ще в минулому році були внесені зміни до Програми розвитку малого та середнього підприємництва в Сумській області на 2017-2019 роки.

«Ми відійшли від механізму прямого кредитування суб’єктів малого підприємництва через обласний фонд підтримки розвитку підприємництва. Натомість тепер маємо модель часткової компенсації відсотків за банківськими кредитами, які суб’єкти малого бізнесу отримують у державних банках. Опцію щодо компенсації однієї четвертої банківської відсоткової ставки надаватиме обласний та місцеві бюджети», – додав заступник голови облдержадміністрації.

Вадим Акпєров закликав підприємців разом спільно розбудовувати Сумщину так, щоб тут були інвестиції, нові робочі місця, комфортні умови життя, щоб залишалась молодь, народжувались діти.

Як повідомив заступник директора Департаменту економічного розвитку і торгівлі облдержадміністрації Олексій ОКСАНТЮК, на Сумщині нараховується близько 40 тисяч підприємців. І саме завдяки їм в тому числі наповнюються бюджети всіх рівнів, створюються нові робочі місця, співпраця влади і бізнесу дає позитивні результати в розвитку міст, селищ і сіл області.

«Малий і середній бізнес сьогодні поступово наближається до європейських стандартів, він розвивається і нас це не може не радувати. Адже розвиток підприємництва – це розвиток Сумщини», – наголосив він.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

Реклама

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: