СумБуд
SMR
метизная компания

На Сумщині видано альбом-монографію, присвячений Никанору Онацькому

Суспільство | 07:29, 1.01.2021
 Поділитися

Поділитися в

До 100-річчя заснування Сумського обласного худонього музею ім. Никанора Онацького «під ялинку» музей отримав свій довгоочікуваний подарунок – альбом-монографію, присвячений видатній постаті – Никанору Онацькому.

Монографія «Никанор Онацький: ідентифікація», що видана за сприяння та фінансової підтримки Сумської облдержадміністрації, містить як інформацію про життя та діяльність художника, мистецтвознавця, поета, знавця етнографії, археології, фотографії, музейної та пам’яткоохоронної справи, так і його праці – автопортрети, пейзажі, вірші.

«Активна творча й громадська діяльність Никанора Онацького розквітла в першій третині нової доби, позначена Українською революцією 1917-1921 років, визвольним рухом за незалежність. Книга представляє архів плідної творчості митця «розстріляного відродження, – зазначила директор художнього музею Надія ЮРЧЕНКО. – Дякуємо всім причетним, які справді хотіли реалізації книги про засновника та першого директора, на той час Сумського округового художньо-історичного музею».

Сумська ОДА

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: