ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

На Сумщині за рік народилося 6 тисяч дітей

Суспільство | 20:33, 31.05.2021
 Поділитися

Поділитися в

Щороку у перший день літа, в Україні відзначається свято маленьких громадян нашої країни – Міжнародний день захисту дітей. Про це повідомляє Управління статистики в Сумській області.

У Сумській області проживає понад 166 тис. дітей у віці до 18 років, з яких 51% – хлопчики, 49% – дівчатка. Третина загальної кількості дітей – це малеча дошкільного віку. Упродовж 2020р. на Сумщині народилося 6002 немовлят. Найбільше новонароджених з’явилося на світ у містах Суми та Конотоп.

На Сумщині більш, ніж третина сімей мають дітей. Щодо кількості дітей в сім’ях, слід відмітити, що майже 96% родин виховують одну дитину.

Навчально-виховний процес наймолодшого покоління в області забезпечують 461 заклад дошкільної освіти, які відвідує понад 31 тис. дітей, та 404 заклади загальної середньої освіти, у яких навчається 99 тис. учнів.

У 2020 році 8 тис. учнів одержали свідоцтво про здобуття базової загальної середньої освіти та 5 тис. учнів – атестат про здобуття повної загальної середньої освіти. На початок 2020/2021 навчального року студентами закладів вищої та фахової передвищої освіти стали 7,6 тис. осіб.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: