СумБуд
метизная компания

На Сумщині за тиждень стартують масштабні військові навчання

Суспільство | 21:26, 22.09.2018
 Поділитися

Поділитися в

На Сумщині готуються до військових навчань. Триватимуть вони упродовж 10-ти днів. Будуть проводитись одночасно у шести місцях: Конотопі, Шостці, Ромнах, Глухові, Охтирці і Сумському районі, а саме – на полігоні військової частини села Радьківка. Їх мета – підготувати відповідні підрозділи до виконання завдань територіальної оборони на випадок збройної агресії.

Збиратимуться військовослужбовці  28-29 вересня. Безпосередньо навчання почнуться 30-го вересня. Перші кілька днів проводитимуть одиночні навчання, потім колективні.

Кожен із військовозобов’язаних під час одиночної підготовки отримає певні навички у володінні стрілецької зброї, виконуватиме вправи з метання навчально-імітаційних гранат, отримають практику у поводженні бійця на полі бою в оборонному бою і в наступальному бою. Під час колективної підготовки військовозобов’язаних будуть проводитись заняття у складі відділень, взводів, рот. Наприкінці навчань кожен підрозділ буде практично виконувати завдання на місцевості, – каже Сергій Шуляков, заступник військового комісара Сумського обласного військового комісаріату.

Закінчаться навчальні збори бригад територіальної оборони 7-го жовтня. Зараз триває відбір учасників навчальних зборів. Їх вік – від 18 до 60 років. Про кількість військові не кажуть.

Різниця полягає між колишніми заняттями і навчаннями, які мають відбутися ось досить скоро в їх якісному рівні, в першу чергу організаційному. У 2014-му році при військових комісаріатах формувались загони територіальної оборони, які були при даних військоматах. А на сьогоднішній день сформована практично Сумська бригада територіальної оборони, тобто це військова частина, управління якої і керівництво є кадровими військовими, які призначаються Міністерством оборони, а весь особовий склад набирається з місцевого населення і діє на нерегулярній основі, тобто скликається на тренування, збори і також у разі тривоги, – розповів Олег Корнієнко, старший сержант підрозділу Сумської бригади територіальної оборони.

UA:СУМИ

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

ОН клиник. Лечение гемороя
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: