СумБуд
Реклама
метизная компания

На Сумщині завершили розслідування смерті працівника на виробництві

Суспільство | 17:58, 1.06.2021
 Поділитися

Поділитися в

Комісія під головуванням посадових осіб Управління Держпраці у Сумській області завершила спеціальне розслідування нещасного випадку, що стався у листопаді 2020 року на одному з підприємств Сумщини.

Трагедія сталася в цеху, де розташована машина для сортування пухо-пір’ївої сировини. Потерпілий під час виконання своїх посадових обов’язків потрапив всередину машини, в результаті чого отримав численні тілесні ушкодження, які виявилися не сумісні з життям. Працівник загинув в реанімаційному відділенні лікарні.

Комісія дійшла висновку, що нещасний випадок пов’язаний з виробництвом.

У ході розслідування було з’ясовано, що основною причиною настання нещасного випадку є порушення вимог безпеки під час експлуатації обладнання, устаткування, машин, механізмів. Крім того встановлений факт невиконання вимог інструкцій з охорони праці та допуск роботодавцем своїх працівників до роботи без навчання та перевірки знань з охорони праці.

За результатами розслідування комісія розробила заходи щодо запобігання подібним нещасним випадкам.

Управління Держпраці у Сумській області вкотре наголошує, що відповідно до ст. 13 Закону України «Про охорону праці» роботодавець зобов’язаний створити на робочому місці безпечні умови праці: обов’язково проводити зі своїми працівниками інструктажі з техніки безпеки, організовувати навчання та належний контроль за додержанням правил поводження з машинами, механізмами, устаткуванням та іншими засобами виробництва працівником.

Управління Держпраці у Сумській області

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: