метизная компания

На Сумщині зростає кількість безробітних

 Поділитися

Поділитися в

Основною ознакою ринку праці сьогодення стало зростання чисельності безробітних, про що свідчать адміністративні дані Сумської обласної служби зайнятості.

На 9 квітня поточного року чисельність безробітних, зареєстрованих в службі зайнятості становить 17,2 тис., що на 1,4 тис. більше, ніж на початок квітня (15,8 тис. осіб).

За 3 тижні карантину отримали статус безробітного 2603 мешканця області, серед яких збільшився відсоток жінок з 54% до 64%; 30% – молодь до 35 років; 42% – особи, старше 45 років.

Серед безробітних, які за цей час звернулися до служби зайнятості – 51% з вищою освітою, що на 6% більше, ніж до початку карантину. Професійно-технічну освіту мали – 41%; 8% – загальну середню освіту.

Переважна більшість це медпрацівники (лікарі, сестри медичні, фельдшери, лаборанти), менеджери, продавці-консультанти, продавці непродовольчих товарів, кухарі, офіціанти, бармени, буфетники.

Більшість тих, хто звертається до служби зайнятості у зазначений період, мають невисокий рівень заробітної плати. Ось як це виглядає за професійними групами.

Непрості умови сьогодення позначилися і на розмірі заробітної плати, яку пропонують роботодавці у вакансіях, поданих до обласної служби зайнятості протягом цього періоду.

Варто зазначити, на сьогодні особливим попитом у роботодавців користуються: трактористи (168 вакансій), водії автотранспортних засобів (148), підсобні робітники (42), продавці продовольчих товарів (37), кухарі (24), слюсарі- ремонтники (20 вакансій).

Ринок праці живе своїм життям, продиктованим сьогоденням, а служба зайнятості покликана пом’якшувати негативні тенденції, пропонуючи дієві послуги як для шукачів роботи, так і для тих, хто цю роботу пропонує.

0542.ua

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: