метизная компания

Найбільша аграрна компанія України «УКРЛЕНДФАРМІНГ» підписала меморандум про співпрацю з СумДУ

Суспільство | 18:13, 17.06.2019
 Поділитися

Поділитися в

14 червня відбулося підписання меморандуму про співпрацю між Сумським державним університетом та лідером аграрного ринку України – компанією «Укрлендфармінг». Підписи під документом поставили заступник генерального директора агрохолдингу Василь Лобода та ректор СумДУ Анатолій Васильєв.

Меморандум передбачає підготовку студентів та їх працевлаштування на підприємстві після закінчення університету за спеціальностями: менеджмент; економіка; облік і оподаткування;, комп’ютерні науки; автоматизація та комп’ютерно-інтегровані технології; електроніка; енергетичне машинобудування. Також студенти зможуть проходити практику та стажування на підприємстві. Задля вдосконалення освітнього процесу та обміну досвідом, залучатися до співпраці з «УЛФ» будуть і викладачі СумДУ – для них це реальна можливість отримати доступ до практичних кейсів, які є в бізнесі, і на їх основі будувати освітній процес, а також це є додатковою можливістю підвищення кваліфікації.

«Така співпраця надасть студентам можливість не тільки удосконалювати свої знання та проходити практику, а й отримати реальний шанс створити успішну кар’єру в нашому холдингу», – зазначив Василь Лобода.

Для довідки. Група компаній Укрлендфармінг— один із найбільших агрохолдингів в Україні, який спеціалізується на виробництві та продажі зерна, яєць, яєчних продуктів, цукру та цукрового буряка, насіння та шкіри; розведенні великої рогатої худоби з метою виробництва м’яса і сирого молока. Землі та підприємства компанії розташовані у 22 областях країни, в тому числі і на Сумщині.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: