СумБуд

Наталія Трофименко: «Не обіцяти, а працювати!»

Суспільство | 18:05, 15.10.2020
 Поділитися

Поділитися в

 МАЙБУТНЄ твориться сьогодні і зараз

Наталія Трофименко – відома особистість не тільки на Сумщині, а й в Україні. У професійній сфері проявила себе як успішний кризовий менеджер, впроваджуючи кадрові нововведення, новаторські підходи у роботі, не забуваючи при цьому про соціальну відповідальність підприємства. Вона вміє у найкоротші терміни організувати роботу колективу у прогресивному напрямку, що незмінно приводить до успішних результатів. Тому очолювані нею підприємства завжди займали лідируючи позиції. Що ж стосується СОЦСК, його с упевненістю можна вважати найкращим в Україні у своїй галузі, одним із кращих у Європі.

…Незмінно культивуються професіоналізм, сумлінність, відповідальність.

На посаді директора ТОВ «Сумський обласний центр служби крові»  Наталія Володимирівна Трофименко працює з 2014 року. Саме за час її роботи центр перетворився на найсучасніший заклад європейського зразка з максимальним рівнем безпеки та комфорту для донорів. У 2015-16 роках була проведена масштабна реконструкція центру крові, яка потребувала величезної самовідданої праці керівника та його команди. Було змінено все – зовнішній вигляд і технічне обладнання закладу, систему управління якістю, залучено високопрофесійні кадри, впроваджено міжнародні стандарти якості. У закладах, де керівником Наталія Трофименко, незмінно культивуються професіоналізм, сумлінність, відповідальність.

«Це не в Сумах європейський рівень, а у Європі можна зустріти заклади із сумським рівнем!»

Саме такі відгуки звучать про донорський центр із вуст авторитетних світових експертів з питань служби крові. На сьогодні СОЦСК – єдиний заклад такого профілю в Україні, який має усі можливі міжнародні сертифікати якості і ліцензії. Діяльність СОЦСК є взірцем для інших закладів служби крові не лише в Україні, а й за її межами. Це відзначають перші особи держави, численні делегації з інших областей, Міністерства охорони здоров’я та закордонні гості, у яких обладнання центру, ефективність його роботи, потужний донорський рух, корисні соціальні проекти незмінно викликають здивування і захоплення. Особливо у іноземців, які гадають, що приїхали до бідної занедбаної країни, а тут така оаза новітніх технологій, найкраще, що тільки може бути у галузі служби крові.

Дякуємо сумчанам!

Сумщина пишається безпрецедентним і наймасштабнішим у країні донорським рухом. В цьому є величезна заслуга  Наталії Трофименко, яка ініціює і бере активну участь в організації і проведенні як загальноміських, так і обласних заходів, спрямованих на виховання донорської культури, популяризацію донорства серед жителів Сум і області. Результативність такої діяльності сприяла тому, що в серпні 2018 року на національному рівні був зафіксований рекорд – «Найбільша кількість донацій на 1000 населення». Тоді він становив 190, у той час, як в Україні – 13. Нині цей показник двічі перевищено – і перевищено нами ж – і на сьогодні у Сумах кількість донацій на 1000 населення становить 232. Дякуємо сумчанам! У нас найкращі найвідповідальніші донори, які завжди готові прийти на допомогу.

До речі, завдяки спільним благодійним акціям із донорськими осередками, допомозі інвестора компанії «Біофарма», СОЦСК на безоплатній основі надає щорічно незахищеним верствам населення допомогу компонентами крові і не тільки на мільйон гривень.

До викликів – готові!   

Наталія Трофименко – керівник європейської формації. По-новаторськи та патріотично вибудовує зі своїм колективом модель донорства ХХІ століття. І заради цього об’єднані зусилля влади, бізнесу та волонтерів. Унікальний центр служби крові, який функціонує в Сумах, співпрацює з потужною українською компанією «Біофарма», що інвестувала в реконструкцію та оснащення  СОЦСК понад 3,5 млн. доларів США. На велику радість, досвід і напрацювання СОЦСК не тільки демонструються на національному рівні, а і впроваджуються. Наразі успішно функціонують 7 новітніх донорських центрів. І всі вони створювались за активної участі колективу СОЦСК і Наталії Трофименко, її беззаперечного таланту кризового менеджера.

Наталія Володимирівна ніколи не нарікає на обставини, говорить, що це доля слабодухів. У СОЦСК не зволікають і не чекають, що хтось вирішить проблему. Директор і колектив працюють на випередження. Завжди готові до викликів, і доказів цьому достатньо. Наприклад, коли був оголошений карантин і в суспільстві почалася певна паніка, то завдяки налагодженій співпраці з нашими чуйними та небайдужими донорами  лікувальні заклади у Сумах і області ні разу не отримували відмови в компонентах крові, коли їх нестача по всій Україні набула катастрофічних масштабів. У Сумах навіть на годину затримки не було!

І так повинно бути по всій Україні!

Особиста позиція директора СОЦСК – не залишати без допомоги тих, хто її потребує. Зокрема підтримка відділення гематології Сумської обласної дитячої клінічної лікарні сприяла виникненню унікальної для України ситуації: якісні компоненти крові для онкохворих дітей надаються на замовлення лікаря, батьки не переймаються пошуками донорів та їх обстеженням. Важливо і те, що компоненти крові пацієнти обласної дитячої лікарні отримують безоплатно. І так повинно бути по всій Україні!

Завдяки успішній роботі СОЦСК жителі Сумської області отримують якісні та безпечні компоненти крові за першої потреби, позбавлені необхідності самостійно шукати донорів для своїх рідних. Сумський обласний центр служби крові – це і робочі місця, і соціальна захищеність, і можливість фахового вдосконалення, і робота за найвищими стандартами. А ще це – податки до місцевих бюджетів, відділення СОЦСК працюють у Шостці і Конотопі.

СОЦСК взяло на себе місію держави з виховання донорської культури, особливо серед молоді і підростаючого покоління. Наша особлива гордість – реалізація спільно з талановитими дітьми Сумщини обласного патріотичного проекту «Голос крові: ми – українці!»

Досвід СОЦСК демонструється на національному рівні і є взірцем організації роботи служби крові для всієї країни. Сумам і Сумщині дуже повезло, що є такий заклад, такий керівник з державницьким мисленням, як Наталія Трофименко.

         Надія і совість нації

Сумський обласний центр служби крові – гордість Сумщини. Директор центру Наталія Володимирівна Трофименко – справжній лідер, мудрий керівник, талановитий організатор, патріот, людина, віддана обраній справі. Вона щиро любить і пишається рідним краєм, своєю Вітчизною. Головне – сумлінно і віддано працює кожного дня, і виконує справу свого життя на відмінно. Такі, як вона, а їх, на щастя, немало – надія і совість країни.

Наталія Трофименко закликає: не обіцяти, а працювати! «Я пишаюся тим, що вже зробила. Роблю зараз і робитиму завтра – справу, життєво необхідну для  моїх співвітчизників», – говорить вона. 

За МАЙБУТНЄ – успішне і могутнє!

Наталія Трофименко не мріє про майбутнє, вона його творить! Завжди говорить: «Майбутнє – це не примара, і не «колись», воно робиться сьогодні і зараз. І чи вирвемося ми з прірви,  залежить тільки від нас. Вірю, знаю, відчуваю: вирвемося. За майбутнє: успішне і могутнє!».

Закликаємо віддати свій голос за ТРОФИМЕНКО Н.В., кандидата у Сумську ОБЛАСНУ РАДУ по Зарічному округу, політична партія «За майбутнє» – 11, номер 04.

«Діти – мої перші друзі»

Наталія Трофименко – турботлива мама, яка виховала щирих, освічених і патріотично налаштованих дітей – доньку і сина. У визначальний для України час її син Андрій свідомо обрав військовий фах, у 2017-2018 роках захищав незалежність, суверенітет та територіальну цілісність України в рамках антитерористичної операції, а наразі є курсантом Військової академії (м. Одеса), нагороджений відзнакою президента «За мужність».

Донька Катерина – активна і успішна, працює у ресторанному бізнесі. «Діти – мої перші друзі!», – говорить Наталія Трофименко. – Завжди можу розраховувати на їхню пораду, підтримку, як і вони на мою. А ще я в них вчуся, щоб завжди, говорячи молодіжним сленгом, бути «в темі».

Наталія Трофименко – чуйна донька. Виросла в дружній сім’ї інженерів. На жаль, батька, Володимира Івановича, вже немає. А з мамою, Валентиною Федорівною, їх пов’язують теплі душевні відносини і спільне хобі – дача. Наталія Володимирівна вважає, що яка б не була зайнятість, скільки б не було роботи, а спілкування із мамою – перш за все! І якщо сперечатися, так тільки з приводу городини і саджанців. А потім врешті усією родиною збирати врожаї і радіти красі. Радіти осені. Радіти життю!

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Viber. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

метизная компания
comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: