ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Національно-патріотичне виховання на Сумщині: презентували новий посібник

Суспільство | 10:57, 2.07.2021
 Поділитися

Поділитися в

1 липня в Конгрес-центрі СумДУ відбулася презентація нової книги Олега Корнієнка «Шляхами предків: засади національно-патріотичного (козацького) виховання». На зустрічі автор говорив про важливість історичних принципів патріотизму в контексті сучасної історії.

«Люди потребують знань і відповідей на питання «Хто ми?», «Чиї ми сини?». І коли людина знає своє коріння, коли вона впевнена в собі, коли має оті скрижалі у своїй душі – вона непоборна й може вистояти проти будь-якого ворога», – говорить Олег Корнієнко.

Книга написана на історичній основі, усі нормативні документи й наукові статті подані в списку літератури.

Автор-упорядник зібрав основні відомості про козацьку добу: від зародження явища козацтва й до розпаду Козацької держави (Перший розділ «Історія українського козацтва»). Решта розділів мають на меті показати, що хоча офіційно козацтво занепало, але в різних іпостасях існувало далі й дійшло до наших днів.

Сергій Над’ярний, виконуючий обов’язки директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Сумської ОДА зазначив, що козацька педагогіка може стати прикладом для формування сучасної методики патріотичного виховання молоді: «У нинішніх умовах важливі такі якості як патріотизм, совість, працелюбність. Без цього неможливо побудувати сучасну державу».

 

Тираж книги – 500 екземплярів. Примірники передадуть у заклади освіти, позашкільні установи та громадські організації, які займаються національно-патріотичним вихованням. За словами автора, найбільш корисною ця книга буде для вихованців закладів військового спрямування.

Зореслава Шеденко

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: