метизная компания

«Не пряником єдиним»: мер Сум Олександр Лисенко за невиконання доручень ініціюватиме стосовно підлеглих службові розслідування

Суспільство | 15:50, 30.07.2019
 Поділитися

Поділитися в

За невчасне виконання доручень Сумський міський голова Олександр Лисенко ініціюватиме стосовно підлеглих керівників структурних підрозділів і комунальних підприємств СМР службове розслідування.

Такий метод очільник обласного центру вважає єдиним правильним, який би гарантував стовідсоткове виконання поставлених ним завдань.

«Я не деспот, – зауважив посадовець. – Однак останнім часом складається невтішна тенденція «відтягування» виконання моїх доручень. Усі ми з вами найняті на роботу громадою, і людей не цікавить чому не зроблена та чи інша робота, їх цікавить коли вона буде зроблена, і в якому об’ємі».

Також Олександр Лисенко, зауважив, що за фактом службового розслідування він може звільнити кожного нерадивого працівника.

«А як по іншому я можу реагувати на усе те, що відбувається? На стихійну торгівлю, непокошену траву, на непофарбовані стовпи, – обурився Олександр Лисенко. – Службове розслідування означає, що ситуація вже складна і треба її вирішувати навіть кардинальними методами».

Між тим, міський голова звернув увагу керівників структурних підрозділів і на профільні міські Програми, за які не голосують депутати.

«Якщо ви працюєте за Програмою, яка не набирає голосів на сесіях, то вона неефективна. Урегульовуйте її, доповнюйте, давайте пропозиції, інакше далі питання стоятиме відповідності керівника структурного підрозділу займаній посаді», – повідомив очільник Сум.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: