метизная компания

Не вір очам своїм або як можна стати жертвою маніпулювання інформацією

Суспільство | 15:21, 31.05.2019
 Поділитися

Поділитися в

Деякі засоби масової інформації розповсюдили інформацію щодо початку будівельних робіт на об’єкті, що знаходиться біля Сумської школи. Враховуючи резонансність ситуації журналісти нашого видання вирішили перевірити чи насправді ці події мають місце.

Для початку ми звернулися до адвоката одного із власників земельної ділянки Євгена Дамова з питанням: Чи дійсно власник розпочав будівельні роботи?

«На сьогоднішній день тривають судові засідання, що були спровоковані псевдоактивістами та депутатами Сумської міської ради. Під їх тиском, Сумською міською радою та міськвиконкомом було прийняте незаконне рішення про анулювання містобудівних умов і обмежень і в наказовому порядку примусили місцеву Державну архітектурно-будівельну інспекцію (ДАБІ) анулювати декларацію на початок булівництва. За їх вимогою, спеціалістами ДАБІ було проведено п’ять перевірок і жодних порушень не виявлено.

Окружний адміністративний суд, після кількамісячного розгляду, виніс постанову, що ці рішення не мають жодних законних підстав і скасував їх. Ще кілька справ розглядається в судах з приводу дій місцевої влади.

Наразі будівництво призупинене. Всі можуть це легко перевірити на власні очі. Причиною розповсюдження цієї інформації може бути тиск на судові органи та маніпулювання громадською думкою. Деякі справи вирішені на нашу користь. Деякі знаходять у стадії розгляду», – говорить Євген Дамов.

Вирішили пересвідчитись на власні очі і виїхали на місце події та сфотографували об’єкт з приблизно такого ж ракурсу, який міститься у першоджерелі. Ми бачимо, що фото явно застаріле і зроблено навіть не в ту пору року. На фото, які зроблені сьогодні, навіть об’єкт виглядає по-іншому.

Тож, що це? Недопрацювання журналіста, який не перевірив інформацію чи свідоме маніпулювання громадською думкою, нагнітання ситуації перед судовим розглядом?

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: