СумБуд
Реклама
метизная компания

Не впоралися: ТОВ «Сервісресурсу» не вистачило тижня налагодити роботу

 Поділитися

Поділитися в

Минув тиждень, як на частину території обласного центру зайшов новий виконавець послуг з вивозу сміття ТОВ «Сервісресурс». Попри запевняння керівника підприємства на конкурсній комісії, голови комісії, директора Департаменту інфраструктури Сумської міської ради Олександра Журби про готовність обслуговувати нову територію, ця частина міста продовжує потопати у смітті. Мешканці обурені та не розуміють, чому було змінено виконавця ТОВ «А-Муссон», який до цього обслуговував цю територію.

Перший тиждень роботи «Сервісресурсу» на новій території суттєво вдарив по іміджу підприємства. Посприяли цьому їх непрофесійність та непідготовленість.

Попри переконання голови конкурсної комісії, директора Департаменту інфраструктури Олександра Журби, ТОВ «Сервісресурс» виявився неспроможним виконувати послуги з вивезення побутових відходів якісно, своєчасно та й навіть, хоча б, забезпечити усі сміттєві майданчики контейнерами повною мірою.

На майданчиках, які перейшли до «Сервісресурсу», кількість баків менша за потрібну. Частина майданчиків забезпечена у два, а той у три рази менше ніж того потребує кількість проживаючого там населення.

Наприклад, на вул. Юрія Вєтрова,13 «Сервісресурс» встановив 1 контейнер, замість трьох необхідних.

А за адресою вул. Привокзальна, 14 з 5 необхідних встановлений лише один бак. Як бачимо, це призвело до скупчення великої купи сміття. Під впливом високої температури, яка зараз за вікном, це сміття стане неприємним подарунком від нового обслуговчого підприємства для мешканців цього району.

Крім відсутності контейнерів, на території «Сервісресурс» відсутні баки для роздільного збору сміття типу «ПЕТ» (сітки, «дзвіночки»). Зокрема, встановлено лише один «дзвіночок».

За нашими підрахунками, забезпеченість майданчиків сміттєвими баками на території лоту №1, який наразі обслуговує ТОВ «Сервісресурс», складає приблизно 50%, сітками для пет-пляшок трохи більше третини, а баки для роздільного збирання сміття («дзвіночок») взагалі фактично відсутні.

Звичайно, що це є порушенням норм і правил поводження зі сміття в м. Суми і є не повагою, в першу чергу, до мешканців міста, які є споживачами даної послуги і, в більшості, справно сплачують рахунки за вивезення сміття.

Сумчани обурюються у соцмережах. Зміну обслуговуючого підприємства помітили й результатами не задоволені. А найбільш активні громадяни задають питання: чому, під час проведення конкурсу, не було враховано думку споживачів послуг, обслуговуючих організацій, обєднаннь співвласніків багатоквартирних будинків? В конкусрній комісії не було жодного представника саме від споживачів послуг. Мабуть, міській владі не цікава думка містян, споживачів послуг, які, як ніхто інший може дати оцінку роботи підприємству.

Під час проведення конкурсу, директор «Сервісресурсу» запевняв комісію про повну готовність забезпечити усі майданчики контейнерами та виконувати якісну роботу. І судячи з результатів конкурсу, комісія та депутати міської ради повірили переконанням керівництва підприємства. Але після того, що ми бачимо на вулицях, які обслуговує «Сервісресурс», з’являються сумніви у спроможності комісії оцінити реальну забезпеченість виконавців послуг із вивезення побутових відходів.


Нагадаємо, 10 червня депутати міськради прийняли рішення  про визначення виконавців послуг з вивезення побутових відходів на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади.

За результатами конкурсу, з 11-го червня підприємства обслуговують по 2 лоти – по 50% міста. ТОВ «Сервісресурс» – №1, №2 лоти, а ТОВ «А-МУССОН» – №3 та №4.

Працівники «А-МУССОНУ» вже тричі пікетували адмінбудівлю міськради. Мітингувальники не згодні з рішенням конкурсної комісії та вважають її упередженою.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: