СумБуд
метизная компания

Не вистачило баків: мешканців вулиць Праці та Ремісничої залишили у смітті

 Поділитися

Поділитися в

Попри переконання та обіцянки керівництва, ТОВ «Сервісресурсу» не вдалося вдало розпочати роботу та охопити нову територію. Все ж, не досконала технічна спроможність та відсутність достатньої кількості техніки завадила підприємству облаштувати майданчики сміттєзбірними контейнерами повною мірою. Сьогодні мешканці вулиць Праці та Ремісничої не мають можливості користуватися контейнерами для сміття. На пр. Лушпи ж, на сміттєвих майданчиках – безлад. Викидати відходи містянам пропонують просто на територію, облаштованих раніше, майданчиків. До речі, облаштованих підприємством «А-МУССОН».

Нагадаємо, вчора на засіданні сесії міськради розглянули питання про визначення виконавців послуг із вивезення побутових відходів на території Сумської міської об’єднаної територіальної громади.

За результатами конкурсу, підприємства відсьогодні обслуговують по 2 лоти – 50% міста. ТОВ «Сервісресурс» – №1, №2 лоти, а ТОВ «А-МУССОН» –  №3 та №4, зазначимо, в попередні роки компанія обслуговувала три лоти з чотирьох.

Під час сесії голова конкурсної комісії,  директор Департаменту інфраструктури Олександр ЖУРБА зазначив, що технічна база обох виконавців відповідає вимогам. Тобто, за рішенням комісії, і «А-МУССОН», і «Сервісресурс» мають можливості надавати послуги з вивезення побутових відходів.

Але, як бачимо, реальність суперечить висновкам комісії.

Нагадаємо, за рішенням міської ради ТОВ “Сервісресурс” до 10 червня 2025 року обслуговуватиме перший та другий лоти, а ТОВ “А-МУССОН” – третій та четвертий.

Працівники «А-МУССОНУ» та небайдужі містяни тричі  пікетували адмінбудівлю міськради. Мітингувальники не згодні з рішенням конкурсної комісії та вважають її упередженою.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: