СумБуд
метизная компания

Інформація для сумчан: в Україні вводять нові пенсійні посвідчення

Суспільство | 12:35, 30.07.2016
 Поділитися

Поділитися в

Foto

Державний «Ощадбанк» (Київ) згідно з постановою уряду від 14 березня 2016 року №167 «Про внесення змін до деяких постанов Кабінету міністрів України» з 1 серпня починає виготовлення електронних пенсійних посвідчень (ЕПП) і обмін існуючих платіжних карток на такі карти. Про це повідомила прес-служба Міністерства соціальної політики.

 

При цьому виготовлення ЕПП здійснюється в разі звернення клієнта на безкоштовній основі. Неотримання ЕПП не призведе до неотримання пенсії.

Для отримання ЕПП пенсіонерам – внутрішньо переміщеним особам необхідно звернутися до Пенсійного фонду за місцем фактичного проживання і написати заяву на виготовлення ЕПП, а через місяць після подачі заяви звернутися до відділення «Ощадбанку», зазначеного пенсіонером у заяві на виготовлення ЕПП, укласти з «Ощадбанком» договір, отримати ЕПП і активувати його в касі «Ощадбанку».

Як наголошується у повідомленні, «Ощадбанк» уже отримав інформацію від Пенсійного фонду про подані заяви на виготовлення ЕПП, процедуру їх виготовлення розпочато, і через 30 днів перші клієнти зможуть отримати ЕПП у відділеннях «Ощадбанку».

Прес-служба міністерства також повідомила, що протягом першого року терміну дії ЕПП пенсіонерам кожні шість місяців потрібно звертатися до відділення «Ощадбанку», в якому отримано ЕПП, для обов’язкової фізичної ідентифікації. Протягом другого та третього року терміну дії ЕПП потрібно звертатися в те ж відділення «Ощадбанку» раз на рік.

 

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: