метизная компания

Нова директорка Сумського пологового будинку приступила до своїх обов’язків

Суспільство | 17:54, 2.07.2019
 Поділитися

Поділитися в

З 1 липня розпочала роботу новий директор КНП «Клінічний пологовий будинок Пресвятої Діви Марії» СМР Ольга Чирва.

Колективу закладу її представили заступник міського голови Максим Галицький та в.о. начальника відділу охорони здоров’я Олена Чумаченко.

Нагадаємо, що конкурс на посаду директора закладу відбувся 4 червня.  5 учасників представили членам комісії свої конкурсні пропозиції  з проектом розвитку пологового будинку на найближчу перспективу (три роки)  та планом реформування протягом одного року, а також  з ідеями покращення економічних та фінансових показників медичного закладу, підвищення ефективності його роботи і залучення інвестицій. Найбільшу кількість голосів отримала Ольга Чирва, яка працювала акушером-гінекологом пологового будинку. Її кандидатуру комісія рекомендувала керівнику відділу охорони здоров’я для заключення контракту.

Довідка

Ольга Чирва народилася у Сумах у 1981 році. У 1998 році поступила на медичний факультет СумДУ, який закінчила з відзнакою у 2004 році. З 2004 навчалась у магістратурі на кафедрі акушерства і гінекології, проходила інтернатуру у Сумському пологовому будинку №1. З 2006 р. працювала в цьому ж пологовому будинку лікарем жіночої консультації. У 2010р. у зв’язку зі вступом до очної аспірантури по акушерству та гінекології перейшла працювати  за сумісництвом ургентним лікарем акушерського відділення пологового будинку. Через 2 роки достроково захистила кандидатську дисертацію і була прийнята на посаду асистента кафедри акушерства і гінекології СумДУ. З 2015 р.  працювала лікарем акушером-гінекологом пологового будинку. Заміжня. Виховує 2 синів.

Sumy.Today

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: