ГазЗбут
СумБуд
метизная компания

Новий тариф на послуги з передачі електроенергії: “ЕНЕРА СУМИ” пояснює, що зміниться

Суспільство | 10:04, 24.07.2020
 Поділитися

Поділитися в

З 1 серпня починає діяти новий тариф на передачу електроенергії для НЕК Укренерго“. Відповідно до постанови Національної комісії, що здійснює державне регулювання у сферах енергетики і комунальних послуг №1329 від 11 липня 2020 року, він становитиме 240,23 грн/МВт•год (без ПДВ). У звязку з цим збільшиться вартість універсальних послуг і зміниться кінцева ціна електроенергії для юридичних споживачів. 

uuu

СЛІД НАГОЛОСИТИ, ЩО ТАРИФ НА ЕЛЕКТРОЕНЕРГІЮ ДЛЯ НАСЕЛЕННЯ ЗАЛИШИТЬСЯ БЕЗ ЗМІН! Згідно з постановою НКРЕКП №220 від 26.02.2015 року, вартість електроенергії для побутових споживачів становить 0,9 грн до 100 кВт*год на місяць та 1,68 грн понад 100 кВт*год (з ПДВ).

Підвищення також НЕ стосується таких юридичних споживачів:

1. багатоквартирних будинків та гуртожитків (робота ліфтів, насосів та домофонів, освітлення дворів, східців і номерних знаків)

2. власників (балансоутримувачів) майна, що використовується для компактного поселення внутрішньо переміщених осіб (побутові потреби мешканців)

3.  дачних, дачно-будівельних, гаражно-будівельних кооперативів, садових товариств (технічні цілі, робота насосів та освітлення території);

4.  релігійних організацій (комунально-побутові потреби)

Для решти юридичних клієнтів з 1 серпня 2020 року вартість електроенергії зміниться, адже тариф на передачу є однією зі складових ціни.  

Нагадаємо, переглянути тариф постачальника універсальних послуг на серпень-вересень 2020 року можна на нашому сайті у розділі “Постачання електроенергії”“Для бізнесу” – “Тарифи“.

Если Вы нашли ошибку, пожалуйста, выделите фрагмент текста и нажмите Ctrl+Enter.

The Sumy Post в Telegram та Facebook. Цікаві й оперативні новини, фото, відео. Підписуйтесь на наші сторінки!

comments powered by HyperComments

Повідомити про помилку

Текст, який буде надіслано нашим редакторам: